Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magányra vágyom de egyedül...

Magányra vágyom de egyedül nem tudok bérelni, működhet?

Figyelt kérdés
Van 2 ismerős, fiatal testvérpár, akik szeretnének elköltözni otthonról mert otthon durva balhé van. Én is szeretnék önállósodni, de nagyon vágyom már bizonyos fokú magányra is. Túl sok minden történt az életemben az utóbbi időben és sokszor az is zavar ha hozzámszólnak. De biztos vagyok benne ha egy kicsit engednének elvonulni akkor gyorsan helyrerázódnék. Nem tudom tudna-e működni a dolog igy, ha mi 3-an összeköltöznénk? Igy, hogy én magányra vágyom, ők meg ugye problémás háttérből jönnek.. De szerintem nekik is jót tenne ha maguk mögött hagynák azt a környezetet.
2016. szept. 25. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod.

A fiatal testvérpárokkal általában nincs gond főleg ha balhé van otthon náluk, csak örülnének ha elmehetnének.De ez nagyon ember függő. Lehet, hogy életed legjobb döntése lenne lehet, hogy a legrosszabb.

Naaa sokat segítettem? :D

2016. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!