Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran járkáltok...

Milyen gyakran járkáltok teljesen egyedül az éjszakában Pesten (utca, bulik)? Mennyire veszélyes ez egy fiatal lánynak?

Figyelt kérdés
Leginkább lányok (18-25 éves) válaszai érdekelnek, mert én is lány vagyok és elégveszélyesnek tartom.

2016. aug. 16. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Elég ritkán, nem a fővárosban lakom, de az biztos, hogy a "játékszereim" nélkül ki nem mennék éjszaka az utcára. Különösen a Nyócker, Angyalföld és Zugló veszélyesek, ott minden esélyed megvan rá, hogy egy hordányi kátrányoshelyzetű kirabol és megkésel, de másutt se életbiztosítás mászkálni. A közbiztonság valahol nulla és mínusz végtelen közt van, hála a Fidesznek, a policájok is inkább trafiznak, mert abból jön a zsozsó.

Persze ha van nálad egy chaingun vagy rocket launcher, az más kérdés, akkor oda mész, ahova akarsz, békén fognak hagyni ;)

2016. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Én egyedül járkálok éjszakánként részegen a hidak alatt és pontosan ilyen fiatal kis 18 éves lányokra vadászok! :-D És zöld lódenkabátom van ami alatt nem viselek más ruhát! :-D :-D
2016. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hahahahahaha
2016. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve! Pont annyira lehet veszélyes is mint amennyire nem, ez főként tőled függ! Nézd, az egész biztos, hogy egy szép fiatal lánynak, ha egyedül van vagy társaságban, akkor akadni fognak kérői! Pláne, ha látják rajtad, hogy van már benned valamennyi. De ez alapból még nem feltétlenül jelent rosszat! Nem jelenti azt, hogy akkor Te mindenképpen erőszak áldozatául fogsz esni! A legtöbb esetben nyilván el tudod intézni a dolgot egy udvarias esetleg ha kell, akkor egy határozottabb "Nem!" kijelentéssel. Velem pl. volt már olyan, hogy egy picit szalonspicces voltam és megtetszett egy szép lány akitől meg szerettem volna tudni van–e barátja. De nem mentem hozzá közel, mert nem tudtam hogyan fog reagálni és nem akartam megijeszteni. Azt mondta van! Én meg udvariasan elköszöntem és ment mindenki tovább a maga útjára. De konkrétan olyan is volt, hogy egy részeg lány éjszaka a villamoson kitapogatta a műszeremet, utána pedig önszántából csókolózni akart! Olyat eddig csak egyetlenegyszer láttam eddig életem során hogy valakire akarata ellenére valaki rámászott volna. Ráadásul ezt fényes nappal, hétköznap láttam az Opera kisföldalatti megálló peronján. A figurán jól látszott, hogy nem 100–as! Ilyet még éjszaka a villamoson sem láttam, pedig akkor van, hogy elég határozottan ismerkedős hangulat alakul ki!
2016. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván nem a peremkerületi kannásbor presszóba akarsz menni a 800 éves lekopott vasfogú hajléktalan, alkesz bácsik közé bulizni, hanem a belvárosba fiatalok közé! Ott aztán annyira nem kell félned, ha meg inkább az előző a szíved vágya, hát tedd azt, de akkor szerintem igen, érdemes feljészülnöd mindenféle eshetőségre.
2016. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Zuglóban mit találtál félelmetesnek kedves első válaszoló, az komolyan érdekel... :D

Budapest európai viszonylatban egy kifejezetten biztonságos városnak számít. Én sokáig laktam az angyalföldi gettóban, jártam a nyóckerbe iskolába, soha a hajam szála nem görbült.

Egy-két gázosabb hely van, amit este mindenképp kerülj el: Blaha, 8.kerületnek a körúton kívüli része (Népszínház utcától kezdődően). Ahova nappal is félsz menni oda értelemszerűen ne menj este se egyedül. Amúgy meg tartsd be az alapvető biztonsági intézkedéseket: füled, szemed szabadon, értékeidet ne mutogasd, kivilágítatlan utcákat kerüld, ilyesmi. Természetesen ettől még történhetnek rossz dolgok, ami sosem a te hibád, de én csak ezért nem ülnék otthon minden este.

2016. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatodik válaszadó: úgy érted, a romatelepen és az ottélő bidámbidámokon kívül? Mint említettem, ritkán járok Pesten, de az erősen észrevehető, ha életveszélyes környékre téved az ember. Oké, a Nyóckerről mindenki tudja, hogy még nappal se életbiztosítás ott mászkálni,

de ezen kívül is vannak durva helyei Pestnek. Pl. a Keleti és a Nyugati környéke is jó messzire kerülendő sötétedés után.

Hogy neked semmi bajod sem lett, nos, szerencsés voltál.

Hát ha Budapest neked biztonságos akkor bele se merek gondolni, milyen lehet a nem biztonságos. Anno az az ostoba selejt Gergényi is ezt szajkózta, hogy milyen biztonságos lett a város, ehhez képest pont őalatta nőtt a vagyon elleni bűncselekmények száma 28%-kal, az életellenes bűncselekmények száma pedig 15%-kal. De szerencsére tüntetőt verni azt remekül tudtak.

Nagyon sokat kell fejlődnie a közbiztonságnak ahhoz, hogy azt lehessen Pestre mondani hogy biztonságos. Úgy 20-25 évet körülbelül.

2016. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Hahaha, a Blaha mint veszélyes környék? Hát ez nagyon vicces, szerintem aki ezt írta még sohasem járt Pesten! Zuglóban van nagyon sok rossz, részeges fazon, mert tele van munkásszállásokkal meg minden! De a Blaha az nem hinném, hogy nagyon veszélyes lenne, max. a Népszínház utcában, de annak is inkább a belső része!
2016. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Én tősgyökeres pestiként írom, hogy a Blaha veszélyes. Mert az. Nekem szinte sose volt problémám Pesten, mint azt írtam is. Életemben kétszer fordult elő, hogy futni kellett, mindkettő a Blahán. Nappal se szívesen mászkálok arra. Ott aztán minden van, arabtól a drogos cigányon át az agresszív hajléktalanig.

A romákról meg a pereputtyukról: továbbra se értem, miért pont Zuglót kell kiemelni, cigánynegyed kb mindenhol van, az 1,2,12 kerületeket kivéve. Kőbánya, Kispest, Erzsébet, Pongrác telep sokkal előbb jutna eszembe, ha gázos helyeket akarnék mondani.

2016. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor Neked nem volt szerencséd! Régebben tényleg veszélyes volt, de most nem annyira az! Viszont menj kis éjszaka a Nagy Lajos király útjának Bosnyák utáni szakaszára! Tuti, hogy 2 percenként le fognak hányni vagy meg akarnak erőszakolni! Annyira iszonyú arc van arra mint a halál! Én is pösti egyébként, ráadásul 7. kerület.
2016. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!