Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan időszakod,...

Volt már olyan időszakod, amikor úgy érezted nem bírod tovább, csupa rossz dolgok történtek veled csak sorozatban?

Figyelt kérdés

PL új élethelyzet- de nem jó, Idegesség, fájdalom, folyamatos kudarc, nem találod a helyed érzés, boldogtalanság, szorongás, szomorúság, kedvtelenség?


Amikor tényleg az arcodba csapódik folyamatosan minden, rossz dolgok történnek egy ideje, munkahely elvesztés stb.

Meddig lehet ezeket a csapásokat bírni?

Mind idegileg, mind lelkileg? Nem bírom és nem akarom, hogy továbbra is ez menjen.



2016. szept. 27. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Welcome to the club!

Epp egy ilyen " hét szük esztendö " periódusában vagyok megint .....

Minden csapódik , és pont a képembe ....

Közben másoknak folyamatosan gratulálnom kell a szerencséjükért , amelyért sok esetben nem dolgoztak meg.

Kemény dió. De ne hagyd magad el , ha te nem , akkor ki ?

2016. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez a 2016os év pont ilyen! szarhullámok egymás után!
2016. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Már vége lehetne. Konkrétan minél jobban próbálkozok, minden csak egyre rosszabb lett. Szó szerint.
2016. szept. 27. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kaptam egy ilyen pofont, h távozhatok a munkahelyemről, pedig eddig is alig jöttem ki a pénzből... Párommal is rosszul állok, és fogalmam sincs mihez kezdjek. Nem tudom meddig bírom még...
2016. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lényeg h a sz.rhullámok között bátran tartsuk fel a fejünket ;-)
2016. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most a határán vagyok, de még tartom magam. 4 év után közölték, hogy megszűnik a munkaköröm, és pár hónapot kaptam másik helyet keresni, de azért megbízással tovább dolgozhatunk bizonyos feladataimon, amihez a többi kolléga nem ért, és mellesleg azokban rám vannak utalva, szóval nem velem van baj, csak teljesen felborították az eddigi rendszert, több kollégámra is olyan többletterheket raknak ezzel, amivel már most tudják, hogy nem fognak beleférni a munkaidejükbe, de azért elküldenek embereket. Szeretek dolgozni, de megélni is szeretnék, és elmúltam 30, és akkor most örüljek, hogy még nincs gyerekem, akit még rajtam kívül is el kellene látni, vagy ne is merjek tervezni egyáltalán ilyen helyzetben? És egyes vezető kollégáim szerint, akik ismeretségnek köszönhetően tartanak ott, ahol, könnyű dolgom van, hát szeretném én őket az én helyzetemben látni, és mondják úgy, hogy könnyű dolgom van, ha ők is megtapasztalják...
2016. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden embernek volt ilyen még ha nem konkrétan e életükbe ennyire erősen.

Tanulunk.

2016. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Immáron 6 éve ez az időszak van, és eddig ez az év messze a legrosszabb. Közbe én is csak gratulálni tudok mindenkinek a környezetembe olyanokért amiért semmit nem tett, csak neki meg pont minden összejön... Én 6 év alatt már mentálisan is meg idegileg is teljesen kikészültem.
2016. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A legszebb, amikor már többen is őszintén sajnálnak (tényleg), hogy ekkora szerencsétlen vagyok, vagy más pl inkább már nem is mesél a saját bajáról, mert "tudja, hogy az övé ehhez képest semmi", meg hasonlók. :D:D Kész vagyok...
2016. szept. 28. 19:22
 10/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, kitartást mindenkinek, és őszintén remélem, hogy hamarosan fordul az a kocka!
2016. szept. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!