Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre?...

Ti mit reagálnátok erre? Sírhatnékom van ha eszembe jut.

Figyelt kérdés
A gépem elromlott amíg nem voltam itthon és anyám elvitte a szerelőhöz, hogy csinálják meg, újra telepítették és minden elveszett róla. Erről nekem nem szólt, csak később tudtam meg. Több ezer, több tízezer képem volt, írásaim stb. Ha eszembe jut, a sírhatnék jön rám. Az elmúlt éveim képekben, emlékek stb. Minden elveszett.
2016. szept. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemhogy örülnél, hogy a géped meglett mentve.
2016. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gép még mindig szar. Vettem is újat.
2016. szept. 27. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, megtanultad, hogy menteni kell a fontos dolgokat.
2016. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én direkt ezért vettem külső tárat. Bármikor bekrepálhat a gép, s oda minden.
2016. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Az elmúlt éveid a fejedben vannak, a képek csak segítenek emlékezni. Nincs ember, aki több tízezer képet rendszeresen nézegetne...Nyilván baj, hogy ezek elvesztek, de ami igazán fontos, azt az ember igyekszik biztos helyen tárolni.
2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vannak programok amikkel a nagy része visszaállítható. Recuva, testdisk, ilyenek. Kérd meg egy infósabb beállítottságú ismerősöd segítségét.
2016. szept. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Woooow...

Hát nem tudom vágod... Huuuh..

Ez egy szép, hatalmas, erőteljes lecke volt.

2016. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is így volt, de elvitte szervizbe és ott mondták neki, h vissza lehet szerezni az elveszett dolgokat, de piszok drága.
2016. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!