Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mit reagálnátok erre...

Lányok, mit reagálnátok erre ha munkahelyen ilyen történne?

Figyelt kérdés

Ha férfi odamenne hozzátok és azt mondaná Megkivánt ?

És tegyük fel nektek is viszonylag tetszetős külsőre.

Mit csinálnátok a helyzettel ? hogy reagálnátok ?


2016. aug. 14. 21:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
Nem vagyok lány, de azért válaszolok. Attól függ mit dolgozol. Munka időbe nyilván dolgozni kell, így hát az hogy lefeküdj vele vagy elmenj vele valahova ki van zárva. Ha tetszik a pasi menj el vele munka után randizni, ne gondolkodj azon hogy munka társ vagy ilyesmi, ha tetszik akkor tetszik és kész. Ha mégis zavar szólj neki hogy hagyjon, ha esetleg felettesed fel is jelentheted és szinte biztosan te jössz ki győztesen.
2016. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle, hogy mennyit fizet havonta, hogy tartsam a számat a felesége erről erről...
2016. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Lopva kiverném neki gyorsan.
2016. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném az any..ba.
2016. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Nincs feleség :D

3. hmmm!:-)

2016. aug. 14. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha épp nem lenne párom és tényleg tetszene, megkérdezném, mikor ér rá. Ha viszont lenne valakim, csak megmondanám, hogy van barátom, és elmennék.
2016. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy "megkívántalak"? Mert ez tök undorítóan hangzik.


Kerülném a továbbiakban.

2016. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Erre mondják, hogy házi nyúlra nem lövünk.

Utána elég szar lenne kerülgetni.

2016. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném a francba.


Utálom az ilyen stílusú b*rmokat.

2016. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a szavakkal kicsit furcsa lenne. Én is kívántam már meg férfi kollégát a munkahelyemen, mégse vágtam az arcába, de ha ki is kezdtem volna vele, biztos nem ezzel a dumával indítok.

Amikor a férjemet megismertem, a közvetlen munkatársam volt. Egy laza, fiatalos csapatunk volt, elég jó haveri viszonyban voltam vele (is). Ebben a közegben simán kijelentette egyszer, hogy tetszem neki és ha nem lenne barátom, simán rám hajtana. De ezt olyan modorban és hangsúllyal tudta mondani, nem mellékesen pedig olyan helyzetben, hogy nem lehetett tolakodásnak venni és az addig kialakított jó viszonyunkat sem veszélyeztette. Újdonságot pedig nem árult el, hiszen előtte is éreztem már, hogy vonzódik hozzám.

2016. aug. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!