Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valahogy senkivel...

Mit tegyek? Valahogy senkivel sem találom a közös hangot.

Figyelt kérdés
19/L vagyok.Egyébként is zárkozott vagyok,talán sok dologban más is mint a korosztályom,de ettől függetlenül van 1-2 ember aki mondhatni kedvel,azt mondják kedves vagyok,megértő,őszinte,okos stb stb,de igazi barátaim nincsenek,mert nem találom meg a közös hangot másokkal...
2016. szept. 28. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ó, ez ismerős helyzet.


Szerintem csinálj mindent úgy ahogy eddig, egy idő után csak belefutsz olyanokba akik majd megkedvelnek úgy, ahogy vagy. Esetleg legyél egy kicsit közvetlenebb, "rámenősebb", talán mások azt érzik rajtad hogy te inkább tartod a távolságot, és így nem erőltetik a barátkozást ők sem.

2016. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd miharabb megtalálni a személyt, akivel összeillesz, akkor ismerkedni kell minél többet


Amúgy én is abban a helyzetben vagyok, mint te. Biztos vannak dolgok, amikben lehet fejlődnöd jobb első benyomához. De a lényeg az, hogy add önmagad, és akkor ha valakivel kölcsönösen szimpik vagytok egymásnak, nem lehet baj néhány hiba elkövetéséből, a szimpátia megmarad, jól elszórakoztok majd stb. Utóbbi 1,5 évben én 1 ilyen személlyel találkoztam, ő most a barátnőm :)


24f

2016. szept. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!