Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régóta tudom, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tudom, hogy meleg vagyok. Még nem volt kapcsolatom senkivel, és nem is döntöttem le, hogy aktív vagy passzív lennék inkább. Nem tudom, valahogy egy kicsit félek a passzív szereptől. Nálatok hogy alakult ez ki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt először, amikor még én sem tudtam hogy mi érdekel, hogy szimplán összejöttem azzal, aki tetszett kívül és belül is. Az első kapcsolatom volt egyben a legutóbbi is, mielőtt következtetést vonnál le rólam :) szóval nem tudtam róla hogy ő aktív vagy passzív de nem is érdekelt, mert tetszett és később bele is szerettem, viszont azért megkérdeztem tőle, passzív volt. Kipróbáltuk a szexet: tetszett az aktívság, így az lettem. Szóval szerintem igazából később az leszel, amelyik félből több olyan ember van akik tetszenek :) 18/F írj azért, ha gondolod
2014. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóhoz hasonlóan én is előbb beleszerettem valakibe, és csak akkor került sor a szerepválasztásra, amikor már a helyzet megkövetelte. Nem beszéltünk ilyesmiről.

Szerintem ne gondolkodj rajta előre, mert ha oda kerülsz, érezni fogod, hogy melyik áll hozzád közelebb! Azt hittem aktív leszek, de aztán hamar kiderült, hogy passzívnak lenni sokkal jobb. :)

2014. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne idegeskedj, majd kialakul!

A passzív szereptől nem kell félned szerintem, a lényeg, hogy egy normális, türelmes pasit fogj ki.

2014. jan. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így dől el pontosan. Azon hogy melyik szerep jön be jobban kár agyalnod, ha mindkettő akkor uni vagy.

20F

2014. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ez ugyan úgy nem döntés kérdése mint ahogy az sem hogy meleg vagy e vagy sem.

majd amikor kipróbálod akkor kiderül.

2014. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én elsőre tudtam h mit nem akarok. Így maradt h mit :) Így lettem aktív:) Remélem segít esetleg a dolog;) Sok sikert! Fog kelleni, mert sajna kb az ismerkedés is egy nagy feladat. Nem találni normális srácot:(

2014. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!