Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a BENIIPOWA-ban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanaz, mint LuckeY, Unfield, és társai. Semmi különleges nincs bennük. Fogalmam sincs.
2016. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy, mit adsz a gyerekeknek, szeretni fogják.
2016. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert az Internetre fölözönlött a 6-14 éves korba tartozó korosztály akiknek elég elkúrt az ízlésük.

Ha én is divatosan öltöznék ,meg divatmajom lennék az első videómban pedig nem mutatnék mást ,csak ahogy fölforralok egy tál vizet ,akkor máris lenne vagy 1000 föliratkozóm ,mert hú de menő...

Nem tudom ,hogy mit esznek rajtuk.

2016. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Most kövezzetek meg, de én imádom. :D Vicces, kedves a nézőkkel, és (ezért valószínűleg nem megköveztek, hanem le 11 éves r**anc*ztok, de ha egyszer ez a véleményem...) ráadásul még helyes is az én ízlésem szerint. Olyan szép kék a szeme. Ő az egyetlen videós, akinek tetszenek a gameplay-ei. Ú, és láttátok már a kutyusát? Megzabálom.
2016. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es te konkrétan szerelmes vagy belé...
2016. okt. 23. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Mivel főként minecraft van a csatornán és a gyerekeknek minecraft kell.
2016. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sassy Girl Maybe válasza:
38%

A szerelem nem itt kezdődik haversüti. Egyébként Beninek olyan furán lehengerlő személyisége van, ha egy picit jobban megismerjük, hogy én egyáltalán nem csodálkozom ezen😁 De akkor egész sok embernek elkúrt az ízlése, ezek szerint, és nem csak a 14 év alatti korosztály, hanem egész idősek is nézik a videóit.

#powerátor

2017. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7. válaszadónak, azért a szerelem nem itt kezdődik. Csak egy egyszerű powa vagyok. Vagy inkább túlzottan powa. Mindegy. :D
2017. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AlstomMetropolis válasza:
HAgyjátok már ezt a hülye Minecraft-ot.
2018. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!