Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon engem miért nem szeretne...

Vajon engem miért nem szeretnek az emberek? Ha meghalnék se hiányoznék senkinek

Figyelt kérdés
Ez úgy általánosságban elmondható rólam, talán csak a családom szeret. De kívülállók nem. Iskolában sem voltak soha barátaim, mindig csak gúnyolódtak rajtam, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Pedig próbáltam barátkozni, de otthagytak egy jobb barátnőért. Párkapcsolataim szintén nem sikerülnek. Egy pár randi után lekoptatnak. Hiába vagyok aranyos, kedves, megértő, megbízható, de ez senkit nem érdekel. Rossz látnom hogy másokat annyira szeretnek.
2016. szept. 8. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tűnsz számukra elég érdekesnek.
2016. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár meg se születtem volna, nem lett volna nagy kár értem.
2016. szept. 8. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert manapság az értéktelenség, a közönségesség, az alpáriság, a jellemtelenség az érték, nem pedig a tudás, a tisztesség, és az erkölcs.

Minél nagyobb polgárpukkasztó bohóc valaki, annál előbbre jut, de a legelszomorítóbb az, hogy a többi ember az ilyenekre néz fel.

Vagyis ha nem szerepelsz, nem játszod az agyadat, akkor a társadalom szemében egy senki vagy. Sajnos idáig jutottunk.


Üdvözlettel egy hasonlóan érző ember.

2016. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Te hogy érzed, mit kellene másképp csinálnod? Mert valamit biztosan másképp kellene csinálnod. Olyan nem létezik, hogy a családodon kívül ne szeressen senki. Ha elpártolnak tőled az emberek, annak oka van. De vajon mi?
2016. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Olyan nem létezik, hogy a családodon kívül ne szeressen senki."

Miért ne létezne? Mi ez a hülyeség?

2016. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet az oka. Egy régebbi barátnőm azzal magyarázta régen hogy mással barátkozik, hogy összevesztünk, pedig nem is vesztünk össze. Meg a pasik is túl jónak tituláltak engem.
2016. szept. 8. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit teszel azért, hogy szeressenek?
2016. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!