Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott titeket érdekelni az,...

Szokott titeket érdekelni az, ha Városligetben, parkokban, vagy a rakpart mentén futókat láttok?

Figyelt kérdés
Valahogy jó lenne elkergetnem azt a gondolatot, hogy ha elkezdek futni, akkor hirtelen mindenki elkezd engem bámulni, és én leszek a világ közepe, és mindenki velem foglalkozni.
2016. okt. 2. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Max néha irigykedni szoktam, hogy neki mennyivel több akaratereje van, mint nekem.

2016. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért érdekelne? Rengetegen futnak. Amúgy ha látok egy kövérebb embert futni, akkor ott is az az első gondolatom hogy ő legalább igyekszik megváltozni.
2016. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszer nevettem, azt is magamban. Egy ilyen kis vézna, szemüveges srác futott - igazából pont az volt a poén, hogy nem futott, nem is kocogott, nem is powerwalk-olt, nem tudom, mit művelt - menő edzőruhában, a telefonját nyomkodva. Apukám is velem volt, ő is kérdezte, hogy ez a pasas most tulajdonképpen mit művel.
2016. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy kevés a hely, zavarjuk egymást, be kell sorolni egymás mögé. Szélesebb járda kell, meg rekortán csík kötelező lenne ilyen nagy szabadidős parkokba szerintem.
2016. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak annyira, hogy megnézem 1-2 szép hölgy lábát, de semmi több.
2016. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen futnak, nem te vagy az egyetlen, hiába érzed úgy. Senki nem fog megbámulni, akár futsz, akár sétálsz, ebben a városban jóformán senki nem vesz észre senkit, akkora a rohanás. Menj kiépített futópályákra, azokon végképp nem fogod kényelmetlenül érezni magadat, és akár még futótársat is találhatsz, ha vágysz ilyenre.
2016. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!