Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meddig fog mág felfele menni...

Meddig fog mág felfele menni a Budapesti lakás árak?

Figyelt kérdés

Az agyam eldobom. 2012ben még az Andrássy úton, volt egy 50nm es földszintes udvarra néző lakás 8,9M forint, az ma egy lepusztultabb, de benti kerületben is 13M ma, akkor az andrássyn mennyi lehet? 20-25?

Anno 2010ben nézegettem a Bem, Belgrád rakparton kis 30-40nm es lakásokat, akkor voltak 17M forint körül, azóta duplázódtak. A stefánián ( 14.kerület) egy 36nm es két szobűs lakás 19,9M forint. Az agyam eldobom, én szerencsére, még 2012ben vettem lakást, jó áron anno 8,9M ért, és most 17-18M ér. totál felújítottam, belváros ( városliget) az andrássyt is megnéztük anno, de azt a sötétség miatt elvetettük. De így utólag, lehet jobb lett volna. Most tesómnak nézzük a stefániát, de azért 20M egy 36nm ért durva, viszomt a stefánia, az strefánia. Lehet egy év mulva már 25M lesz



2016. szept. 23. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 ért vettem egy lakast 2011 ben most adtam el 24 ért de szerintem olyan sokkal most már nem mennek fel
2016. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és A 24ből, bejebb költözöl? vagy vidéken házat?
2016. szept. 24. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 panelt veszek az áraból mért azokat arányaiban jobban ki tudom adni. Családi hazban lakom egyébként de már régőta. Ezt nem ter ezem eladni, sajnos azonban ennek az ára egyáltalán nem ment fel az utóbbi időben.
2016. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Inkább akkor voltak aránytalanul alulárazva.
2016. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legböszmébb Feri ***** válasza:
33%
Lokális maximum van, tetőzés. Befektetésre már ne vegyél ingatlant. Most eladni kell, venni nem szabad (tudom, hogy ellentmondás, de értsd a lényeget).
2016. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!