Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a "szenvedé...

Másnak is hiányzik a "szenvedély" az életéből?

Figyelt kérdés

Élem az életem, ami egyébként tökre rendben van, van párom, munkahelyem stb, de semmi nem érdekel.Mások tökre odavannak a munkájukért, tehát ismerősöm is programozó, aztán még szívesen marad bent túlórázni meg minden.

Rajtam látszik is, hogy nem érdekel semmi, mert biztonsági őr vagyok, nagyon nem is akarok váltani, mert jól fizet.El se tudom képzelni, hogy bármi más "csináljak". Hobbim sincs, annyi, hogy eljárok futkározni meg konditerembe, de ez is inkább csak azért, mert bent a munkahelyemen előírás(emiatt egy darabig bokszoltam).

Mások meg mennek fotózni, filmezni, motorozni, horgászni, vadászni, túrázni, videójátékokkal játszanak.

Én meg vagyok és vagyok.Annyival próbálom magam hasznossá tenni, hogy már második nyelvvizsgámat fogom megszerezni.De ez is olyan, hogy az elsőn már meg se tudok szólalni szinte, valszeg ez lesz a sorsa a másodiknak is.Az önéletrajzban jól mutat, ennyi.


2016. okt. 3. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor éreztem a "szenvedély" hiányát amikor nem én irányítottam az életem, amikor nem éreztem magam teljesen szabadnak. Alkalmazottként mindig ez történt. Diplomás állással is, hisz attól még mindig alkalmazott voltam. De amióta a saját életem építem és szabad vagyok, nem szól bele senki az életembe, azóta nagyon is megjelent az életemben a "szenvedély". És rengeteg ötletem születik ami tartalmassá és mégszabadabbá teszi az életem.

Valamikor régen azzal a szilárd elhatározással mondtam fel a munkahelyemen hogy soha többé nem leszek alkalmazott. Bármilyen nehéz is lesz szabadon, akkor sem. Életem egyik legjobb döntése volt. Azóta úgy gondolom hogy a siker legfontosabb és talán egyetlen feltétele az hogy Légy szabad. A többi jön magától.

Vagyis nem hiányzott valami az életemből hanem épp ellenkezőleg, valamitől meg kellett szabadulnom, a láncoktól hogy teljes, boldog és sikeres legyen az életem.

"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)

2016. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szenvedély vagy inkább motiváció hiányzik...
2016. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igeeen ..minden teren hianyzik :(
2017. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!