Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 170 centi vagyok és 13 éves....

170 centi vagyok és 13 éves. Nagyon magas leszek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és 5. osztály óta (most vagyok) 7.-es összesen 5 centit nőttem. Nagyon magasnak érzem magam, talán 2-3 osztálytársam van, aki olyan magas, mint én, de én mégis olyan rosszul érzem magam miatta.

Semmi olyan, vannak barátaim, tehát nem vagyok ez miatt "kitaszított", vagy ilyesmi, de mégis olyan nehéz elfogadni. Mit meg nem adnék egy mínusz 5 cm-ért, istenem!


Egyébként anya 178, apa 180 cm magas. Az egyik nagymamám olyan magas mint én, a másik viszont egy fejjel alacsonyabb.

Sok helyen hallottam már, hogy éltalában a gyerek túlnövi az anyukáját, azesetben, ha lány, viszont az apukáját nem.

Lehet, hogy én pont kettőjük között leszek?

Egyébként meg úgy tudom, hogy egy lány 15 éves korában áll meg a növésben, utána már max 2 centit nőnek, de valaki 13, 14 évesen már megállt, és egy cm.-t se nőtt tovább.

Meg a párkeresésben sem lesz szerencsém szerintem, mert minden fiú az ilyen 160 cm-s körüli lányokat szereti...

Viszont az arcommal, meg minden mással meg vagyok elégedve, csak ezzel nem!

És végül, a kérdésem az lenne, hogy milyen magas leszek? Lehet, hogy keverednek bennem a gének, és nem is növök olyan magasra? Vagy az is lehetséges, hogy még a 180 cm-t is elérem?

Mindenesetre, nagyon remélem, hogy nem, mert ez még pont ideális magasség számomra!



2016. okt. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"mert minden fiú az ilyen 160 cm-s körüli lányokat szereti... "


Tevedni meltoztatol. Mert ez hulyeseg.


Egyaltalan nem vagy magas, sot.

2016. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 175-180 cm korul.
2016. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiúk nagy többsége majd beelőz 15 és 18 éves korotok között.:) Nagyjából olyan magas leszel, mint édesanyád, vagy egy-két centivel alacsonyabb. A párkeresésben ez biztosan nem fog gondot okozni.
2016. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 11! évesen voltam ennyi (nőnemű vagyok én is). Most felnőttként 174 cm vagyok, úgyhogy a te esetedben sem biztos, hogy nagyon magas leszel. Ha jól emlékszem nálam 13 évesen állt meg a növés.
2016. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!