Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamasz hülyegyerek leállításár...

Kamasz hülyegyerek leállítására valamilyen ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szitu a következő: a fiam osztályába (5.) jár egy 14 éves, többször bukott hülyegyerek. Lökdösi az osztálytársait, kötekszik, stb. Ami viszont durva, hogy a fiamnak azt mondta, hogy hú de megerőszakolná az anyját. Mármint a fiam anyját. Nem élünk már együtt, ezért nem a párom. Hirtelen eldurrant az agyam, majdnem megkerestem a gyereket és beletapostam a földbe, de szerencséjére visszamondhatatlan programom volt. Ti mit tennétek az én helyemben?



2016. okt. 4. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen dolgokat nem lehet pik-pak elintézni. Beszélj a tanárral, igazgatóval, hülyegyerek szüleivel (vagy a gondozóival). Fenyítsd be őket.. Megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot a többi gyerek szüleivel is, hogy csoportosan fenyegetőzzetek :)

A srácodat meg írasd be bokszolni, ketrecharcolni, vagy mittomén, csak szokja a testi konfrontációt, attól fejlődik az önbizalma és a magabiztos kiállása.

2016. okt. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, mutatkozz be, majd kérdezd meg, kit is erőszakolna meg?
2016. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jól pofán kéne csapni de istenesen.

Viszont abból bajod lehet mert a végén még te leszel a gonosz gyermekbántalmazó....

Én mennék az igazgatóhoz stb + elmondanám szép halkan a gyereknek, hogy a bele a száján lesz kihúzva, ha még egyszer a gyerekemhez ér.

Írj majd, hogyan alakult ha a végére értek.

2016. okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

semmit. Meltosagon alulinak ereznem hogy egy kis takony 14 eves gyerekkel izmozok.


Ignorald. A gyerekek mondanak ettol durvabbakat is.

2016. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be, célirányosan menj oda hozzá, rázz kezet vele. Mutatkozz be, nézz mélyen a szemébe és ne engedd el a kezét, amikor felteszed az alábbi kérdést: "Szia X apukája vagyok. Mit is szeretnél csinálni a feleségemmel?"

(irreleváns, hogy már nem az, nem ismeri a háttértörténetet)

2016. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ezekkel mit csinálni. Ha jól sejtem, a háta mögött áll egy falka cigány. A gyereket fel lehet homályosítani, hogy az ő apja is megerőszakolta a nővérét. Ebből lett aztán ő.
2016. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tanácsát kövesd és semmiképpen ne kezdj el önbíráskodni. Ha te magad akár szóban zaklatsz, de főleg, ha fizikailag bántalmazol egy 14 éves gyereket, annak komoly jogi következményei is lehetnek. Függetlenül attól, hogy mit mondott.
2016. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, elővettem a kis takny@t. Tudni kell rólam, hogy majd 2 méter vagyok és közel 110 kiló és már többen is megijedtek tőlem a sötétben :-). Attól félek, ha megütöm, belepusztul. Elbeszélgettem vele, olyan "finoman", nyugodtan. A háttérhez még az is hozzátartozik, hogy ha nem sikerül a p@csnek elvégeznie ezt az osztályt, akkor az életben nem fog szakmát szerezni, mert kirakják az oktatási rendszerből. Mondtam neki ezt-azt, meg hogy nem fogom megütni, mert akkor megd@glik, meg hogy eljátszotta az utolsó esélyt nálam, ha még egyszer panaszt hallok rá, akkor megyek bizony az igazgatóhoz. Ja, és nem roma származású, simán csak egy elhanyagolt, agyilag rokkant, iq betyár kis p@cs. Remélem tanult ebből, nincs kedvem nagyon alá tenni, de ha nem hagy más választást, akkor megteszem.
2016. okt. 4. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
egyetértek veled!
2016. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!