Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munka utáni kellemes időtöltés?

Munka utáni kellemes időtöltés?

Figyelt kérdés

Munkával és vonatozással töltöm szinte az egész napot. Hazáérek, összébb pakolok, eszek és lefekvéshez készülődöm.

Úgy érzem nem is élek, csak a munkahely van nekem.


Milyen kellemes dolgot lehetne csinálni estefelé, ami nem olyan sok idő?


Az erkélyen imádok üldögélni, de ez most bizonyos dolgok miatt nem jöhet szóba.


Próbáltam egy kis alkoholt iszogatni (mértékkel) (ismerősöm erre esküszik), hát nem éreztem hatalmas felüdülést.


Olvasni, sorozatozni nem szeretek így, csak úgy ha van x teljes napom, mikor mást sem kell csinálni.


2016. okt. 4. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
filmnézés, könyvolvasás, írogatás (én fanfictionöket írok pl.), netezés, beszélgetés a családdal...
2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Edzés, kreatív dolgok (kézműves cuccok), új dolgok tanulása, meditáció, filmek, főzés, sütés, szerelgetés, barkácsolás stb
2016. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :&)
2016. okt. 4. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a kocogás segített ezen. rákospatak mentén bicikliúton, nagyon hangulatos, vannak sokan, nem is olyan uncsi közben figyelni a többieket. még megpróbálok kitalálni valami jót de nehéz ha az olvasás és a sorozatok ki vanak zárva. :) 29f
2016. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzés.A Fegyencedzésre rákereshetsz.Otthoni szinte teljesen eszköz mentes saját testsúlyos,egész testet átmozgató edzéstípus.
2016. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy nő is lehet kreatív és szerelhet is. Nem azért lesz valaki műszaki érdeklődésű, mert kukaca van. :) úgyhogy nem értem, mire célzol.

De ha nem jött be vmelyik ötlet, akkor az is tedd mellé, melyik. Ám a kézművesség még csajoknak is szokott tetszeni.


Hangos könyvek?

2016. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden tanácsot. Úgy néz ki lesz egy futótársam, persze emellé még kéne valami program. Megfontolom a tanácsaitokat is meg még én is gondolkozok rajta.
2016. okt. 6. 19:05
 8/9 anonim válasza:
68%
az elet szar es unalmas raadasul ertelme sincs, pont ezert utalom ezt a mocskos eletet
2016. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 én is így vagyok vele, de gyáva és tehetlen vagyok véget venni ennek.
2016. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!