Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az arab férfiakkal miért nem...

Az arab férfiakkal miért nem jó összejönni?

Figyelt kérdés
Milyen különbség van aközött ha Európában született és élt nem arab országban?
2016. okt. 5. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Vallás és az emiatti mentalitás.
2016. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
semmi. 1-2 generáció alatt elhagyják az iszlámot és asszimilálódnak.
2016. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert teljesen eltérő a kultúrájuk.Egy arab nem fog azonosulni a kereszténységgel, míg egy épeszű európai nő nem akar elnyomottságban, kiszolgáltatottságban élni.
2016. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én se azonosulok a kereszténységgel, arabból is találkoztam már nemvallásossal...
2016. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem úgy értem az azonosulást, miszerint áttérni vagy mit tudom én.Egyszerűen szerintem beteg a gondolkodásuk.Elég a híradóba belenézni.
2016. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

#6-os tökéletesen összefoglalta a lényeget, ugyanis ott tényleg ennyit tehet egy nő.

Eszembe nem jutott volna tizen, huszonévesen sem ilyen kapcsolatba belemenni, most meg már túl a 30-on annyira sem.

2016. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+ ott vannak a becsületgyilkosságok: pl. most volt, hogy egy muszlim lányt a saját testvére lőtte agyon, mert keresztény fiúba szeretett bele. Az ostoba vallási dogmákkal átmossák az amúgy is agresszívebb típusú férfiak agyát és szinte minden emberségüket elvesztik. Ők nem tudják, hogy Allah vagy nevezzük akárhogy baromira nem díjazza azt az aljas féreg kultúrát, amiben ők gyilkolnak, pusztítanak, rombolnak.
2016. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!