Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igy lehetek rendőr?

Igy lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Ha egy év próba időt kaptam a rendőrségtől egy ügy miatt, benne lesz ez a dolog az erkölcsi bizonyítvànyba?? Ha igen akkor meddig?? Valamint lehetek így rendőr ha letelik a próba idő?? Vagy hogy van ez a dolog?? Valaki tudna nekem segiteni hogy mit jelent ez a dolog... a google hazudik, van aki ezt mondja van. Van aki màst!! Okos embereket vàrok aki nem hazudik s tudja mit jelent vagy hogy van ez a dolog.... újlenyomatott vettek, megmérték hàny cm-er vagyok, lefotóztak stb. Mondjam úgy hogy àltalànos rendőrségi dolgokat csinàltak velem.... az ügyet nem írom le!!!!

2016. okt. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden esélyed meg van rá.
2016. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A próbaidőt nem tüntetik fel az erkölcsiben. A jogerős bírósági ítélet viszont szerepel egy nyilvántartásban az illető neve mellett.

Amikor valaki felvételizik a rendőrséghez, katonasághoz lekérik ezeket az adatokat, tehát tudni fogják, hogy volt már ügye az illetőnek... hiába nem szerepel az erkölcsi bizonyítványban.

Rendőr tehát nem az illető! Ahogy katona sem.

2016. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet*
2016. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!