Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hány évesen volt...

Nektek hány évesen volt először barátnőtöj / barátotok?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedtetek még?
2016. okt. 9. 23:02
 1/6 anonim válasza:
14, suliba ismerkedtünk meg. De ez még amolyan "gyerek szerelem" volt :)
2016. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 voltam mikor megismerkedtünk.16. Szülinapom előtt jöttünk ossze kb 3 hónappal. Megismerkedesunk valahol poén. Duna tv teletexten van ilyen levelezopartner kereso.(se kep csak par sor.) irtam neki válaszolt. Par levelet váltottunk majd talalkoztunk. Idővel kiderult h kozel lakik hozzánk.sot a középiskola ahova jártam s az o technikusi sulija 1 buszmegálló egymástól.de az volt a ciki h ő (fiú) nem tetszett neki a szak s én koreppetaltam.mert o mechatronikát tanult én meg lányként mechanikát gepeszetet s szerettem...majsnem 3 éves kapcsolat volt...
2016. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 évesen volt először barátom, a suliban ismerkedtünk meg.
2016. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 évesen volt az első kapcsolatom ami jelenleg is tart, ennek már 5 éve), és már lánykérés is volt.

Hát ez így sikerült. :)

2016. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatra gondolsz, akkor 17 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, ő volt az első párom.

Ha barátbarátra gondolsz, akkor amire emlékszem, hogy az ovi első napján valaki kiabálta a nevemet az udvaron, odaszaladtam hozzá, és ő lett a legjobb barátnőm az iskoláig, mert ő máshová ment.

2016. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17.

Egy buliban.

2016. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!