Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek huszonévesen az...

Ti elmennétek huszonévesen az általános iskolai találkozótokra, ha nem kedveltétek túlzottan az osztályotokat, csak néhány barátotok volt onnan?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is fogok. :D
2016. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se fogok. Azóta már rendeztek is pár összejövetelt amire nèhány személy (kb4 ) kivételével mindenkit meghívtak ,csak minket nem.
2016. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az osztálytalálkozók nagy része tök felesleges puccparádé, ami 80%-ban arról szól, hogy "Nézzétek, nekem kib***ottul bejött az élet, ekkora házam meg akkora ótóm van, minden évben más k***a drága helyre megyek nyaralni, irigykedjetek!". Akikkel jó a viszonyom, azokkal rendszeresen találkozom, de akiket már általános iskolában sem bírtam elviselni, azokkal nem fogok egy estén át jópofizni.
2016. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Azóta felnőttünk, úgyhogy miért ne. Kölykök voltunk még, csak megjött az esze mindenkinek, de nekünk nem volt ilyen.
2016. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
senkivel se tartom a kapcsolatot, akkor minek is menjek? Évek óta nem kíváncsiak rám, mondjuk én se őrájuk, most 1 estét meg jópofizzunk egymással. Nos, nem vagyok képmutató.
2016. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagy részükre nem is emlékszem:D.
2016. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég szóltak, hogy augusztusban lesz a 30 éves általános iskolai osztálytalálkozó. Mindenkinek szóltak akik elérhetőek, mivel sokan külföldön élünk így bőven van idő a szervezésre. Egészen addig amíg az egyik volt osztálytárssal nem beszélgettem, örömmel készültem a találkozóra.

De amikor elmondta, hogy minden 5 évben volt osztálytalálkozó, de engem egyre sem hívtak meg, az fájt. Nem voltam rossz vagy kirekesztő, csak elfelejtettek szólni. Most, hogy külföldön élek, már érdekes vagyok..Ezért úgy döntöttem nem megyek, és elfelejtem megmondani nekik.

2016. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor nem. En birtam az osztalyomat, minden osztalytalalkozon ott voltam, es mindig uazok nem jottek el. Kb azok, akik ugy ereznek, mint te...
2016. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindenkit meghivtunk, azt is, aki lebukott, kimaradt, iskolat v osztalyt valtott... Kivetelt tenni nem tul elegans, ha ez kiderulne, tuti nem mennek...


8.

2016. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szerettem az osztalyomat (ok se engem :D ), egy ember volt fontos onnan, vele tartom a kapcsolatot, a tobbiek nem erdekelnek.


A kozepiskolai baratokkal meg a mai napig aktivan tartjuk a kapcsolatot.

2016. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!