Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utcán leszólított egy fiú,...

Az utcán leszólított egy fiú, és megkérdezte, hogy hol lakom. A barátnőm poénból megmondta neki, és most rettenetesen félek, hogy beállít hozzám, és zaklatni fog?!

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Biztos hogy nem fog oda állítani es zaklatni.
2016. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Poénos egy barátnőd van...
2016. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Felírta? Ha nem biztos, hogy megjegyezte.
2016. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
És most mi mit tudunk csinálni? :D ez nem is egy kérdés :D
2016. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

milyen elővigyázatos barátnőd van...

Nem tudom, hogy juthat valakinek ilyen az eszébe. Nem akarlak ijesztgetni, lehet a srácnak csak tetszesz, de akár milyen rossz szándéka is lehet.

2016. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki a fiú? Kb. mennyi idős lehet? Mit láttál rajta, milyen szándékkal kérdezett?
2016. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha így is lenne,hogy valóban zaklat, van szád és bejelentést teszel, csak olvass utána, hogy pontosan mikor van szó zaklatásról, mert nem szerencsés egy udvarias ranndirahívásra könnygázzal meg gumibottal válaszolni.
2016. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mennyi idős lehetett kb., szerinted milyen szándékkal beszélt, és hogy baráti társaságba ment-e vissza. Csakmert ha igen akkor lehet, hogy felelsz vagy merszeztek.
2016. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen baráti társaság körülötte,teljesen egyedül voltunk a barátnőm és én,illetve az a fiú/férfi az utcában.Közel olyan idősnek tűnt mint mi,talán 3/4/5 év lehet az eltérés köztünk. Azt nem tudom,hogy milyen szándékkal beszélt,de komolynak tűnt,nem hinném,hogy csak puszta mókából kérdezte volna meg,hogy hol lakom.
2016. okt. 12. 22:13
 10/13 A kérdező kommentje:

És hogy hogy nézett ki?! Nem tudom,hogy ez most miért fontos,de azért leírom.

Elég karakteres arca volt,nagy,szögletes volt az arca.Egy kicsi szakálla volt,de látszott a szakállán is,és rajta is,hogy ápolt,odafigyel a külsejére.Elég kicsi orra volt,és nagyon sötétbarna-majdhogynem fekete színű szeme volt.

Egy elegáns zakót viselt,és nem volt begombolva,ezért tisztán látszott a PÓLÓJA. Azt hiszem egy krokodil volt a pólóján,de ez nem biztos.Egy melegítőnadrág volt rajta,és kígyó (?) mintájú lakozott hatású cipő.

Nem tudom,hogy miért,de teljesen kiráz a hideg,ha csak magam előtt látom,valami nagyon furcsa és egyben rettenetesen ijesztő volt benne,amit még csak leírni sem tudok.

2016. okt. 12. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!