Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig akikkel jártam mindegyik...

Eddig akikkel jártam mindegyikük megkérdezte hogy, mi tetszik nekem benne. Ez miért van? Miért szokták megkérdezni? Nem értem, szeretik ha jót mondanak róluk vagy mi? Csak kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tökfőzelékek, semmi másért. Próbálnak romantikusak lenni, de rosszul csinálják. Gondolom a filmekből tanulták...
2016. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A legtöbb ember szereti ha bókolnak nekik, sokan ha nem kapnak sűrűn bókokat akkor kikényszerítik.

De lehet más oka is, esetleg olyan emberekkel jártál akiknek kevés önbizalmuk volt és pozitív megerősítésre vágytak.

2016. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen természetes, hogy ezt a másik fél hallani szeretné. Inkább nekem az a furcsa, hogy ezen te csodálkozol (illetve, hogy nem magadtól mondod nekik).
2016. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát talán, mert ők is kíváncsiak, nem csak te.
2016. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én mondtam nekik néhány tulajdonságukat.

És önbizalmuk is volt.

Köszi a válaszokat.

2016. aug. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!