Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért b*ziznak le örökké az...

Miért b*ziznak le örökké az új suliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alig 2 hónapja kezdődött el az új tanév, de nem várt problémával szembesültem. A csoporttársaim állandóan leb*ziznak. Nem értem. Én úgy tudtam, hogy csak fiúk/férfiak lehetnek b*zik. Vagy manapság már mi is lehetünk?


Pl: az első matek zh-m négyes lett, erre azt kaptam: "De b*zi vagy!" Hosszú, derékig érő, göndör hajam van, a többi lány pedig mind állig/vállig érő hajat hord. Megkérdezték: "Hol vetted a hajad?" Mondtam sehol, nem is lenne rá pénzem, inkább megnövesztettem. "Mióta növeszted?" Erre mondtam, hogy a hajam születésém óta fokozatosan nő. Erre megint azt kaptam: "De b*zi vagy!" Mikor visszakérdeztem, azt felelték az ő hajuk évek óta nem nő. Gondolom ez valami betegség, vagy hormonzavar náluk. De ettől én miért vagyok meleg?



2016. okt. 15. 08:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem te vagy meleg hanem a többiek defektesek.
2016. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy jó iskolát választottál?

Nem lehet valami nagy intelligencia a környezetedben... Olyan mintha kilógnál közülük.

2016. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
De hülye vagy, bocsi :D miért válaszolsz ilyen hülye kérdésekre? :D azzal meg ne foglalkoz hogy azt mondják, nem tudnak magukkal mit kezdeni és kinéztek maguknak hogy téged piszkáljanak :D
2016. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Valóban kilógok a sorból. Pl én nem sminkelek minden nap, műkörmöm még sohasem volt, ilyesmik. Csak pár lány van itt, de amolyan csinik. A gimiben tilos volt hajat festeni, sminkelni, ilyesmi, pedig sima gimi volt. Ellenben volt aki azt mondta, hogy egyházi suliból jött de úgy néz ki, mint egy paradicsommadár. A bulikba persze hogy elmentem, és jól is éreztem magam, táncoltam, pár pohárral ittam, na de eszembe sem jutott annyit inni, hogy hányjak vagy fogdossanak idegenek. Gondolkodtam, hogy maradi vagyok, talán régies, de ha agyonütnek se lennék olyan mint ezek. Itt am7gy kevés a lány, inkább fiúk vannak, mondjuk mérnök szakon vagyok.
2016. okt. 15. 08:51
 5/23 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul esik ez a viselkedés. Gondolotam, kevés lány van, legalább tartsunk össze! De ők ezt nem akarják valamiért.
2016. okt. 15. 08:54
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha tanultál már a tyúkokról, ugyanaz a séma.

A közösségen belül az egyedek kikezdik a gyengébbeket, hogy megőrizzék a pozíciójukat a csapatban. Ez az erőszakszerveződés alakítja ki a rangsort. Az ember sem működik másként, ott nálatok a buzhizás a helyi csípésrend, megmutatja a többieknek, hogy ő mennyire domináns. A tyúkokkal ellentétben viszont az embernek nem kell meghajolnia a közösség akarata előtt, tehát az ilyen buzhizókat nyugodtan semmibe veheted, ezzel kivéve a szelet a vitorlájukból. Egy dolgod van: tanulni és a jövőd alakítani. Ha a közösség ebben gátol, arra ott vannak a fegyelmezési eszközök egy feljebbvalónál.

2016. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

De b*zi vagy!(rossz vicc bocsi)

És ne törődj velük,olyanokat keress akik normálisak,nehéz találni igaz,de lehet,sok sikert !

2016. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Khm..azt mondanák nyomi " vagy köcsög" jobb lenne? XD Am azért mondjàk mert nem csìpik a 16 éves nagymamákat. Ha te olyan elit okos csaj vagy akkor menj olyan suliba ami jò környéken van , ugyanis máshol meg ezek a jò kislànyok pislogok bele a világba hogy mi velem a baj :) nem érthetőek. Alkalmazkodj hàt figyi nem ismerlek de ennyiből is lejött hogy görcsös vagy gondolom ùgy is öltözöl. Itt ùgyis melléd álnak az öregebbek de suliban béna ez a stìlus
2016. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Bevallom, eddig mindig zokon vettem. Rosszul is esett. De akkor igyekszem nem figyelni erre. A szüleimnek el sem mondtam... Ők azt hiszik ez komolyabb suli. Egyáltalán nem. Egyedül csak annyi a komolyabb, hogy a tanárok magáznak minket. Írásbeli lecke kevés van, de cserébe a zh-kra sokkal többet kell tanulni. Pl mindig azt hiszem mindent leírtam, de tele van a papír hiányjelekkel, így csak négyest kapok általában. Bár van 2 hármasom már, meg egy ötösöm. Pontrendszer nincs, csak hiányjel vagy aláhúzások és lap alján a jegy. Ennyi. Gimiben érettebbek voltak a diákok. Az érettségi volt a célunk. Itt a buli a cél. Itt mindenki alkoholista, dicsekszenek ki hány litert tud meginni. Ez számomra nem érettség. Mindegy. Én azért akarok végezni.
2016. okt. 15. 09:19
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez egyetem??? Nem hiszem el...
2016. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!