Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik napszakot szereted a...

Melyik napszakot szereted a legjobban, melyiket a legkevésbé, és miért?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Reggelt utálom, mert korán kell kelnem és iskolába mennem, mikor aludnék még pár órát.

Az estét szeretem, mert nyugalom, csend van.

2016. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

reggelt utálom, a tetves munka miatt való felkelésért.

hazajövetelt imádom.

2016. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Időre utálok kelni, és ez általában reggel van, tehát a reggelt.

Viszont a legjobban a reggelt szeretem, ha szabad vagyok. Kipihenten, kialudva (ha sikerül persze), új nap, új élet.

2016. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétköznap reggeleket utálom a korán kelés és az iskola miatt. Amúgy a délután a kedvencem, az este is jó.
2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8-tól 10-ig és a 2-től 4-ig időszakot szeretem a munkában, a köztest nem szeretem, mert akkor történik a leginkább mindenféle idiótaság.
2016. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legjooban a reggelt és az estétszeretem, amikor olyan félálomban vagyok, de sajnos ez mindig csak kb olyan 5-5 perc. A legrosszabb a reggel, amikor már felkeltem és indulnom kell munkába.
2016. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A reggelit szeretem, kiadósan.
2016. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjszakai bagoly vagyok, szóval az éjszakát és a hajnalt. A reggelt csak akkor, ha ébren ér. Ha fel kell kelni és menni valahova, akkor utálom.
2016. okt. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!