Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki nyerne egy...

Szerintetek ki nyerne egy pusztakezes bunyóban, nagybátyám vagy egy haverom?

Figyelt kérdés

Leirom a részleteket:


Nagybátyám:


40 éves,180cm 115kg masszív, nagyon erős, széles vállú testfelépítésű, hatalmas paraszti erő lakozik benne,

20 évet dolgozott a vasútnál egy vastelepen, intenzív nagyon nehéz fizikai munkavégzéssel.A legerősebb ember akivel találkoztam,utcai verekedésekben, vett részt, tanult önvédelmet, de nagyon hirtelen haragú és agresszív, forró fejű.



Haverom:Szentpéterváron született és élt.Az Orosz hadseregben szolgált.Kemény kiképzéseken vett részt. Többféle küzdősportot űz. 29 éves 191 cm 95 kg. Szálkás, izmos,keménykötésű.Fájdalmat nagyon jól tűrő,gyors, agilis.



Szerintetek melyikük nyerne egy 1-1 elleni szabad bunyóban?



2016. okt. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A haverod.


Bár, ha nekem kellene ellenfelet választanom közülük, akkor őt választanám. Semmi kedven nem lenne egy masszív, erős 115kg-os emberrel bunyózni. :)

2016. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki előbb üt és nagyobbat.
2016. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A haverod kiütné
2016. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A haverodra tenném fel a fél vagyonomat :) De ha küzdeni kellene, akkor én is inkább őt választanám.. :)
2016. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...

De a haverod finom falat lehet :D orosz ferfiak XD

2016. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!