Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy rakás jó haverom, de...

BiTOPro97 kérdése:

Van egy rakás jó haverom, de barátom csak a nagybátyám. Komoly párkapcsolatra vágyom, de nálunk egyetemen, és amerre járok 35 alatt csak futó kalandok vannak max. Más is van így vele, vagy volt? Ti mit tesztek vagy tettek?

Figyelt kérdés
Van egy rakás jó haverom, de barátom csak a nagybátyám, ő is nevelt fel gyakorlatilag szüleim állandóan dolgoztak, de ő most nagyon nem ér rá. Komoly párkapcsolatra vágyom, de nálunk egyetemen, és amerre járok 35 alatt csak futó kalandok vannak max. Más is van így vele, vagy volt? Ti mit tesztek vagy tettek?
2016. ápr. 18. 03:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Tegnap is mai is sziesztáztam.

Eddig nem nagyon volt kapcsolatom. Vagyis kettő volt, egy szex barátság, és egy szerelem. Utóbbi lett a rövidebb. Kiderült egy nagy fellángolás volt, de tűz és víz voltunk amúgy a lánnyal.

2016. ápr. 18. 03:04
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

"nálunk egyetemen, és amerre járok 35 alatt csak futó kalandok vannak"

Te most valami aberráltan megtervezett falanszterben élsz?

Vagy egyszerűen csak - egyetemista létedre - két balul sikerült kapcsolat után már messzemenő következtetéseket vontál le?

2016. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mind a két kapcsolatom jól sikerült, és nem szeretném rontani az átlagot. Meg egy lány/nőt sem kitartani.

Olyan lányt kereke aki ugyan úgy tanul, de azért mellette dolgozik, vagy ha nem zavarja 4-6 év negatívba kor körkülönbség akkor már dolgozik. Beszáll a élelmiszer költségbe és nem nekem kell ruháztatnom. Amúgy gáláns ember vagyok, de más amikor elvárják és más amikor ajándék.

2016. ápr. 18. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát egyetemen is lehet találni olyat aki hosszutávra tervez :D

Amúgy sztemnincs olyan lány aki rögtön összeköltözne veled amikor összejötetek. Már mint én tuti nem :D

Én kb semmit nem fogadok el mástol még egy ebédmeghivást se mert az az érzésem h eztel akar megvenni :D :D

20L

2016. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Művészeti egyetemre járunk, itt nagyon zajlik az élet, és a felelőtlen pénz költés. Plusz alapanyag is költöttséges, több szakon sokaknak.

Az már bőven elég ha a saját ételét (arányaiban) és ruháját öveszi. - nem patikamérlegen mérve persze. ;) Csak senkit nem akarok kitartani. És nem is szorulok rá. ;) Persze attól még kaphat ajándékba ruhát is, bár nem vagyok híve a ruhának mint ajándék. Előbb adok aranynyakláncot.

2016. ápr. 20. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell 1 éves évfordulóig drága ajándékot venni a párodnak, még ruhát se, ha tényleg szeret akkor ezek nélkül is veled marad. Ha csak az ajándékokra megy akkor téged nagyon foglak sajnálni. Szerintem ezt a szabályt ne az első randin közöld mert a nők tuti megijednének az azonnali összeköltözéstől
2016. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nők szép lassan bevackolni szeretik maguk. ;)
2016. ápr. 21. 04:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, biztos, hogy létezik ilyen lány, kitartás! És maradj csak ilyen, sajnos egyre kevesebb így gondolkodó férfi van! (Számomra eleve a FÉRFI kifejezést is egyre kevesebben érdemlik ki.)
2016. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!