Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi (k) a legfontosabb dátum...

Mi (k) a legfontosabb dátum (ok) az életedben?

Figyelt kérdés
Számomra a talán legfontosabb dátum az 2013.08.11-mert ekkor láttuk egymást először a párommal.
2016. okt. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs fontos dátum (halálom napját meg nem tudom mikorra esik)
2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem inkább egy egész év ami a legfontosabb. Az pedig 2012(főleg az első fele). Akkor léptem ki egy akkor 3 éve tartó eléggé mérgező kapcsolatból, amibe majdnem teljesen tönkrementem lelkileg. A másik esemény, hogy abban az évben került el otthonról nagyapám. Ő róla annyit kell tudni, hogy lebetegedett és az agresszióját rajtunk töltötte ki(pl vasalót akart a testvérem felé hajítani meg ilyenek).


Talán még az idei évet tudnám kiemelni, mert végre én is megtaláltam a páromat.

2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2015.08.25 első randink a párommal, 2015.08.29,amikor összejöttünk. (Ezenkívül fontos az első csók,első szex is,de nem a legfontosabb)

Ezenfelül 2012.08.02 (Első és utolsó találkozásom nagyimmal)

2016. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

'98.01.: megszülettem


'13.09.: hogy lehettem ilyen hülye, hogy nem gimibe mentem, hanem szakácsnak?!


'14 Február-március: először rúgtam be úgy istenigazából


15.06.: végre van barátnőm, marokmarcsát nyugdíjazhatom


'16.06.: végre vége van, 9-ben ott kellett volna hagynom a ge..be, végre mehetek normálisabb suliba is

'16.06.: Rammstein Bécsben


'16.07.: asszony szakított velem, de végre senki sem korlátozza a szabadságom; marokmarcsát szolgálatba kell állítanom, az egyéjszakások meg ritkák. Csúnya vagyok, vagy nem tudom, hogy mi van


'16.09.01.: mennyivel jobb ez a suli, a tanárok és az osztálytársak is normálisak. Végre egy olyan iskola, ahol tennem is kell az ötösért


Napot nem írok egyrészt szem. okokból, másrészt mégiscsak Interneten vagyunk.

2016. okt. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2004. szept. vége: egy fontos emberrel találkoztam;

2005-2006: vele lehettem;

2010: a jelenlegi munkahelyemen kezdek;

2012: egy nagyon érdekes embert megismerhettem;

2015: egy értékes embert elveszítettem, de a virtualizáció segítségével tarthatjuk a kapcsolatot.

2016. okt. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!