Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mik a legfontosabb...

Szerinted mik a legfontosabb dolgok az életben?

Figyelt kérdés
Mitől lesz minőségi egy emberi élet?
2016. jún. 12. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az örökség.

Üdv, Jack Byrnes

2016. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lehetne sorolni az olyan dolgokat, mint a szerelem, család, pénz, karrier, de szerintem ez rossz megközelítés, mert könnyen szembe kerülsz onmagaddal, mikor rájössz, hogy a felsorolasnak nehez veget vetni. En ugy képzelem el, hogy akkor lehet az ember igazán boldog, ha jóval mélyebben, az érzelmek szintjén fogalmazza meg ezt a dolgot, ez pedig mindenkinél más. Ez a saját elképzelésem, de meg csak most kezdem ezt az élet nevű dolgot, szóval nem kell abszolút igazságnak venni. :D
2016. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, és rohadt nehéz megtalálni szerintem azt a poziciót amikor tudod , hogy most erre lettél teremtve. Nekem kb az a célom jelenleg az életemben, hogy megtaláljam a választ arra a kérdésre amit te is feltettél. Próbáltam már nagyon sok mindent az életben voltam nagyon alul, és nagyon felül is most pl nagyon alul vagyok...teszteltem, hogy mivan akkor ha mondjuk nem csinálom azt amit az emberi rendszer követel próbálok csak az én elképzeléseim szerint élni még sajnos nem sikerült ez a dolog,próbáltam párkapcsolatokat egyik sem volt sikeres...akkor még mivan? Ja karrier ..a jó karrierhez áldozat kell pl az életed jelentős része erre nem voltam elég erős. Sok pénz? voltam drog diller nem jött be majdnem lecsuktak ...a sok pénzért áldozat kell NAGYON SOK munka ehhez gyenge voltam:D megtalálni azt a munkát amit szeretsz?? szerintem az egyik legnehezebb dolog az életeben , ha nem a legnehezebb most jelenleg ezzel a dologgal küzködöm. De tegyük fel ,hogy minden megvan amit leírtam minden a legnagyobb rendben van az életedben. Akkor sem garantált, hogy boldog leszel miért? Mert gondolom van benned egy hiány érzet amit nem tudsz semmivel pótólni csak piával,csajokkal stb ...és az a durva, hogy az isten hiánya ebbe 5 évem volt rájönni...tehát az hiányzik ,hogy beszélj istennel az, hogy valaki adjon VALÓS működő tanácsot az életeddel kapcsolatban , hogy mit tegyél ahhoz hogy jobb legyen hogyan érd el a boldogságodat, mert magadtól soha nem fogod kitalálni...ez az élet értelme , hogy megtaláld a kapcsolatot közted, és az isten között hogy tudjatok egymással beszélgetni MERT VAN ILYEN , és nehogy azt hidd hogy én valami komoly hívő vagyok elmentem egy gyülekezetbe ,de már nem igazán járok aminek csak veszteség a következménye...szóval kicsit még nyomozz az életedben , de most mondom ha a saját tanácsaidra hivatkozol akkor káosz lesz az egész bármennyi pénzed van bármid van...eldobnád magadtól egy kis nyugalomért is.:/ érdekes téma ez...nekem is nagyon nehéz. 23/f
2016. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, és boldog család?? ehhez szó szerint majdnem magadat kell feláldozni* lemaradt
2016. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Inessential ***** válasza:
Az istenhit egyfajta placebo.
2016. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Család, egészség, pénz. Ha ez a három megvan akkor az már nagyon jó.
2016. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pénz és Sárm
2016. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Rendszeres szex és egy jó nagy pénisz*-*
2016. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a siker. Az hogy elérj valamit, az hogy használd az agyad. Számomra a legfontosabb hogy soha ne legyek átlagos, soha ne uraljon a média, egy közösség, a többi embertől soha ne függjek. Rengeteg pénzt akarok keresni, és megtalálni azt a nőt aki olyan mint én.
2016. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
Attól, hogy ha visszagondolok az elmúlt éveimre, nem kezdek el sopánkodni, hogy ezt/azt nem így kellett volna, hanem úgy, vagyis, tudjam azt elmondani, hogy nem voltak felesleges szakaszai az életemnek. :P
2016. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!