Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki folyamatosan zaklat...

Valaki folyamatosan zaklat Facebook-on!?

Figyelt kérdés

Egy híres(ebb) magyar ember képe alá írtam kommentet,és az a valaki egy kamu profilból írt nekem,hogy ő is mennyire szereti azt a személyt,és hogy szívesen megismerne testközelből.Mondtam,hogy nem érdekel,hagyjon békén,és újra és újra irkált mindenféle ökörséget,ezért letiltottam.Rá egy napra csinált egy új kamu profilt más névvel,mint az előző volt,és arról irkált,hogy ő mennyire kíván engem,és éjjel-nappal csak b @szna engem. Azt is letiltottam,és megint csinált egy új profilt,amiben meg azt írta,hogy nyugodtan letilthatom,mert tudja,hogy hol lakom,és majd eljön hozzám,és megront engem...Már vagy 6 ilyen kamu profilt tiltottam le,de még mindig nem áll le.


A legszörnyűbb az egészben,hogy nem tudom ki az,aki ezt csinálja...

Mit tudnék csinálni,ha azért csak nem szeretném a profilom törölni?


2016. okt. 22. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szimplán folyamatosan tiltod a személyt. Tiltani 5mp, új fb-ot csinálni 5 perc, és egy idő után nem enged többet.

Nem kell félned, ha komoly lenne akkor nem fenyegetőzne! :D

2016. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést teszel zaklatás vádjával, ismeretlen tettes ellen.

Továbbá: korlátozd le, hogy kik írhassanak.

2016. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de hogy ír, messengeren nem engedélyezni kell már, ha ismeretlentől jön levél (tehát olyantól, aki nincs a barátlistádon)? mert feltételezem, hogy nincs...
2016. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen lehetőséged is a tiltás mellett:


[link]


Illetve ez is egy hasznos videó lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=l18iBPL6NKk

2016. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!