Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik folyamatos...

Azok a lányok, akik folyamatosan fotózzák magukat és facebook-on mutogatják, honnan veszik hozzá az önbizalmat?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak nekem furcsa?
2014. márc. 4. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz önbizalom, külön világban élnek csak rájuk kell nézni, mint aki nem is a földön él. Egy saját burkot képeznek maguk köré, és abból adnak valamicskét a külvilágnak. Egy biztos, sok erkölcsre nem vall amit tesznek.

21F

2014. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm, többszáz képe van fent magáról, közben hetente legalább egyszer kiírja hogy ő mennyire ronda. Én se értem.
2014. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Azok a lányok egy foorintot nem érnek!!!!

Ès akkor még ők vannak felháborodva ha levannak k*rvázva...szánalmasak!!

L/20

2014. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azok a lányok általában elismerésre vágynak,tetszeni akarnak, pont azért, hogy erősítsék az önbizalmukat.

Persze van,aki tényleg csak szépnek érzi magát (ez sokszor nincs összefüggésben a valós szépségével :) )

2014. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem kapnak visszajelzést, hogy valahol betegek.

De ezek más világban élnek, részükre a saját szépségükön kívül más nincs, nekik ez a karrierjük, és ez lesz a megélhetési forrásuk.

De amíg vannak olyan mamlasz fiúk, akik teljesen odáig vannak ezekért az agyatlan libákért, addig adják alájuk a lovat.

2014. márc. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább primitív stílus, mint Önbizalom, hagyjuk már. Az ilyenek életükben el nem olvastak egy Chehov-ot, vagy egy Madách Imrét, mennek lassanként az utcára seperni :)) Nekem ez a legelső gondolatom róluk :)).
2014. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem van ilyen ismerősöm, többszáz képe van fent magáról, közben hetente legalább egyszer kiírja hogy ő mennyire ronda. Én se értem."


Fishing for compliments a műfaj címe angolszász területen.

2014. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyilván filterezik magukat, nem is hasonlít már arra a kép akit ábrázol, úgy szépnek látják magukat (egyébként nem).
2022. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki 20+ évesen csinálja napi szinten, az inkább csak buta.
2022. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!