Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok felnyomni egy kis...

Hogy tudok felnyomni egy kis pályás dílert?

Figyelt kérdés

Név nélkül szeretném, nem akarok miatta rendőrségre járkálni.

Vagy ötleteket.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. okt. 24. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nyilvános telefon.
2016. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Az indokot már nem mondta meg hogy miért akarja, így meg már nekem is más a felfogásom, azt hittem hogy egy szerencsétlen 18 körüli srác aki családi gondok miatt ilyenbe keveredett, akkor meg segítségre szorulna, de most hogy ezeket elmondta a kérdező, így teljesen egyetértek vele, nincs más megoldás, kénytelen leszel feljelenteni, lehet én már hamarabb megtettem volna. :)
2016. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Mit jelent az, hogy kis pályás díler? Falusi focimeccsen a szotyiáru néni vagy mi?

Nyomjál fel egy nyugtató kúpot helyette inkább magadnak.

Ha tényleg igaz, amit írtál akkor írj privátban.

2016. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Annyi negatív kommentet írtatok...bezzeg ha a helyemben lennétek ugyan ezt tennétek. Meg nyugodhat mind, nagyon hidegen hagy ki mit hogy csinál. Én csak meg kérdeztem, hogy tudnám be jelenteni ezt...

A többieknek köszönöm szépen a válaszukat! :)

2016. okt. 24. 21:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel bárkit feljelenthetnél:D
2016. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!