Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőm szerint kicsit...

Barátnőm szerint kicsit beteges, amit csináltam. Más mit gondol?

Figyelt kérdés

Naturista szaunában voltam a nagynénémmel, a férjével, az unokanővéremmel és a barátjával. Elmeséltem a barátnőmnek, hogy mindenki látott mindenkit meztelenül mire ő egyből rávágta, hogy ez milyen beteges.

Azóta ezen gondolkodok. Tényleg ennyire kihívó dolgot tettem?

Én nem éreztem azt, hogy bámultak volna.

17 vagyok és lány.



2016. okt. 26. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném. Szerintem teljesen természetes család előtt meztelenül mutatkozni, néha én is ruha nélkül flangálok otthon.
2016. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
Ha a barátnőd így gondolja, akkor soha nem volt kollégista. Amúgy meg ezek a családtagjaid. Szerintem egyáltalán nem gáz. Vannak nudista strandok is, ahol ismeretlen emberek látják a másikat meztelenül és szerintem az se gáz, ha az ember nem szégyenlős.
2016. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
barátnőd ezek szerint még nem járt szaunában, oda ugyanis mindenki pucéran megy (már aki nem bunkó, mivel ugye fürdőruhában nem megyünk be egészségügyi okokból), és nem leselkedik senki a másikra...van aki bebugyolálva megy a szaunalepedőben valaki meg pucéron
2016. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Snorri ***** válasza:
91%
Érdekes, a múltkor kikiáltották nemnormálisnak az anyát, aki a 6 éves gyerekével fürdik. Az unokanővér barátja pedig nem család. Szóval én nem tenném, de kinek mi fér bele.
2016. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
97%

Szaunába eleve meztelenül kell menni, bár nyilvános helyen emiatt is van külön férfi és női szauna (vagy meg van szabva, hogy mettől meddig szaunáznak a nők és a férfiak). Családdal simán lehet közösen szaunázni, ha az eber nem akar pucéran ülni, arra van a szaunalepedő.

Amúgy Magyarországon nincs is igazán szaunakultúra, sokaknak a fürdőruhás a megszokott.

2016. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

nem beteges,ez inkább szabados.

beteges akkor lett volna ez,ha ilyen 12-14 körül lettél volna.

2016. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Szerintem - legalábbis a normális szaunakultúrában - az emberek nem fürdőruhában, hanem meztelenül szaunáznak. Akkor tud igazán párologni a bőr. (Mondjuk az is igaz, hogy az emberek nem bámulják egymást.) A szégyenlősebbek max. lepedőt csavarnak maguk köré.

De a meztelenség se nem bűn, se nem beteges dolog, így családtaggal sem az. Nálunk egy kicsit - nagyon! - prűd a társadalom.

2016. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Hát a felsorolásból a két férfi egyik sem rokonod, szóval ez szerintem sem normális. Bár ők gondolom örültek a fiatal puncinak
2016. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázáskor a helyzet és a környezet azt kívánja, hogy ne viseljünk ruhát. Ruhátlanul lenni nagyon jó felszabadító érzés. Nyáron strandoláskor is a társadalmi elvárások erőltetnek ránk egy szükségtelen műszálas ruhadarabot. Annyira jó nélküle, ahogy szabadon átjár a nap, a víz, a levegő. Akik megszólják, nem tudják, hogy mennyire jó. Te már tudod, Örülj neki, és bízz hogy ők is megismerik.
2016. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
96%
mekkora marhaság. Én a kislányommal járok szaunában és egy normális dolog
2016. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!