Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthéten kedden csináltam...

Múlthéten kedden csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett. Az internetes terhességi kalkulátorok szerint ma járok a 6. ik hétben. Szerintetek mikor menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen mentem, és még semmi nem látszott. Ahogy megmondtam, mennyi idős vagyok, egyből mondta, hogy nem biztos, hogy látni fogunk babát, s igy is lett, csak petezsák látszott. Ket hét múlva kellett visszamennem, akkor már szépen látszott minden :) Bár olvasom itt néha, hogy már hat hetesen látták, de ha biztosra akarsz menni, akkor 8. hét elott ne menj.

Gratulálok egyébként :) boldog babavárást

2016. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 8. hét reális. Nekem volt méhen kívüli terhessegem, így én már 5 héten voltam, ahol látszott hogy jó helyen van, aztán pedig a 6.on, ahol volt szivhang.
2016. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Orvosnal 7 hetesen voltam.

Uh ra 8hetesen kuldott.

2016. aug. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél 7+1en voltam. Másodikkal 6+4 . Mindkettőnél volt embrió és szivhang,de a másodoknák visszahivtak még 8+4-re is.
2016. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen voltam, volt embrió szívhanggal.
2016. aug. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 4. héten mentem, mivel akkor 7 hetesnek számoltam, de - mint kiderült - jóval később fogant meg. Visszahívott két hét múlva, tehát 6 hetesen kontrollra, és volt szívhang is ekkor már :)
2016. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerdán megyek os orvoshoz hátha :)
2016. aug. 22. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) én 5 hetesen mentem el kézzel megvizsgált a doki, de nem mondott semmit , csak elküldött vérvételre. Ma lesz meg az eredmény és holnap megyek vissza , már 6 hetes vagyok a kalkulázor szerint és a tesztem is pozitív a melleim meg nagyon fájnak és duzzadtak , szerintetek , holnap el fognak küldeni uh-ra , ha megfelelő a hcg szintem? :) tudom , hogy babás vagyok.. 15 napja késik nekem mindig pontos 28 naapos ciklusaim voltak még szinte órára is pontosan jött meg :) nagyon izgulok annyira szeretném már , hogy a doki is meg erősítse a babát meg , hogy jó helyen van e :)
2016. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!