Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lesz valakiből Victoria...

Hogyan lesz valakiből Victoria's Secret modell? Gondolom önmagában a tökéletes kinézet és a hírnév is kevés.

Figyelt kérdés
Iszonyat hogy milyen érzés lehet ott végigvonulni... tökéletes sminkben tökéletes hajjal, ilyen ruhákban. Nagyon irigylem ezeket a modelleket.
2016. okt. 26. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
a pont jó ember ágyába kell bebújni.
2016. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Tökéletes kinézet? Hát szerintem attól messze vannak. Csontváz piliszka szerencsétlenek, némelyiknek szép az arca de a többség úgy néz ki, mint egy klón, teljesen jellegtelenek.
2016. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

szerintem akik ott ülnek az első sorokban a kifutónál,azok sokkal menőbbek náluk.

végülis a modellek csak a személyzet részei.

2016. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, mi kell hozzá, nyilván kell egy egyedi arc, kellő magasság, arányos testalkat, úgy értem, hogy a nekik a show alkotóinak megfelelő testalkat, amit aztán kőkemény éheztetéssel lefogyasztanak.


Utolsóval egyetértek, iszonyat csontkollekciók. Ezt csak nagyon rövid ideig lehet csinálni, aki alapból nem csontsovány testalkat, az különben belepusztulna.

2016. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem értem miért mondjátok hogy csontsoványok. A csontsoványság nem itt kezdődik. Nem kéne mindenben a rosszat látni, ami szép és jó az az és kész, el kell ismerni.


[link] na igen ő anorexiás


De nekem azt ne mondjátok hogy ő nem csinos:

[link]


vagy ő:


[link]


vagy ő:

[link]


Aki azt mondja hogy pálcikák az irigy.

2016. okt. 26. 23:55
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Kedves kérdező!


Itt van a link, fel van sorolva a magasságukhoz a kg. Ugye nem gondolod egészséges testsúlynak a 180 cm magassághoz az 54-56 kg?!!! Ezek a lányok kórosan soványak! Nem igaz, hogy nem látod, mennyire soványak?! Iszonyat keményen diétáznak , ezért írtam, hogy ezt sokáig büntetlenül nem lehet csinálni. Az eredmény csontritkulás, depresszió és egyéb panaszok.

2016. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ntmlan ***** válasza:
Lehet hogy a elején majd lelkes lennél, aztán "de jó modellnek lenni", aztán mindenki imád és így marad. De egy idő után az ottani környezettől teljesen "kiégsz", az érzelmeid a háttérbe szorulnak a versenyvágy miatt és szépen lassan átváltasz arra hogy mindenki csak rád figyeljen, aztán egy idő után rájössz, hogy nemsokára lecserélnek egy másikra, mert "az újabb mindig jobb". Kivételek mindig vannak, de nem sok. Ne haragudj, nem tudom hogy nézel ki, de tegyük fel, hogy egy gyönyörű és sikeres modell lennél és máshova is elvinnének, kellenél mindenhova, évekig sikeres vagy...és ha egyszer kilépsz vagy kiléptetnek, akkor nem fogod megbánni, hogy nem tanultál semmi olyat ezen kívül ami érdekelt volna?
2016. okt. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Marhaság. Nem hallottál még arról, hogy van akinek ilyen a genetikája és képtelen hízni akármennyit eszik és teljesen egészséges? Példának okáért, én, aki testtömegindex szerint épp hogy átcsúszok a "kórosan sovány" kategóriába de teljesen egészséges vagyok, rendesen eszem, és ugyanúgy egészségesnek is nézek ki, nincsenek kint a csontjaim és nincsenek beesve a szemem. Mindig ilyen voltam, mindig ilyen leszek mert ilyenek a génjeim ezt kaptam ezt a lapot osztották. És ha hirtelen megtetszene az olyan alkat mint pl. amilyen Beyonce-nek vagy Kim Kardashian-nak van, b_szhatnám, mert ha hányásig enném a szalonnát és a zsíroskenyeret miközben egész nap tespedek a fotelban, akkor se lennék olyan. Volt egy ilyen időszakom, egész nap ültem otthon és zabáltam unalmamban. Nem lettem kövér. Ennyit erről. Vannak magasabb nyúlánkabb alkatú lányok, akiknek ilyen a genetikájuk, és bizonyos esetekben szép és szimmetrikus arc is párosul hozzá, nagy mellek és szerencsés formák, hiába minden magyarázkodás... Honnan tudod hogy éheztetik magukat? Persze aki egy 80kg-os disznó és még ennek ellenére is zabál mint az állat, az ezzel vigasztalja magát ahelyett hogy elmenne mozogni. Ha jól megfigyeled látszik, hogy mindegyiknek tökéletes kisportolt teste van. Aki éhezteti magát az nem így néz ki. Ha a környezetemben egy kövér csaj azt mondja magára hogy kövér, én mindig azt mondom hogy óó néz rám, én meg anorexiás. Vond le a konklúziót.
2016. okt. 27. 03:16
 9/16 A kérdező kommentje:
(6-osnak)
2016. okt. 27. 03:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem áll szándékomban modellkedni, mert nincsenek meg hozzá a testi adottságaim, magasságilag határeset kategória vagyok, testileg, alkatilag talán, de az arcom nem tökéletesen szimmetrikus és nagy az orrom. 15 éves korom körül felmértem a helyzetet és lemondtam róla.
2016. okt. 27. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!