Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen? Hogyan...

Miért lettem ilyen? Hogyan tudnék ezen változtatni? Mivel mulaszthatnám el ezt az ürességet?

Figyelt kérdés

Sajnálom, hosszú lesz, de remélem, akad, akinek lesz egy kis türelme végigolvasni a fecsegésemet. :)

Tizenhat éves lány vagyok, tavaly kezdtem a gimnáziumot, egy problémám sem volt még akkoriban. Talán néhány napja van ez, hogy mérhetetlen ürességet érzek, csupán vagyok, és fogalmam sincs, mihez kéne kezdjek magammal. Mielőtt valaki felhozná az unatkozást - nem, nem unatkozom, még akkor is ott motoszkál bennem ez, ha elfoglalt vagyok. Vannak barátaim, nem sok, viszont mindegyiket igazinak tartom, azt hiszem, ez az, ami számít. Tanulás terén is jól állok, az átlagom négy egész fölött van, a családom nem küzd problémákkal, jól kijövök velük. Éppen ezért nem értem ezt az egészet. Valamiért semmi sem okoz örömöt - régen imádtam zenét hallgatni, most pedig semmi kedvem hozzá, régen rendszeresen írtam (novellákat, regényt), most mégsem megy, régebben boldog voltam, ha olvastam, mára már ennek az öröme is eltűnt belőlem. Valaki tudja esetleg, hogy mitől lehet ez? Ez az üresség, hogy úgy érzem, elvesztettem önmagamat, azt, aki voltam.

Annak is örülnék (a válaszok mellett természetesen), ha névtelenül, arctalanul el tudnék valakivel beszélgetni, elmesélhetnék dolgokat. Vagyis várom privátban is a válaszokat. :)



2016. okt. 30. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiúkat, kapcsolatot nem említetted. Az sem tudna felvillanyozni?
2016. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyedül a fiúkkal való kapcsolat terén nem állok valami jól, eddig akárhányszor próbálkoztam, mindegyik srác kikosarazott. Fiúk terén egyáltalán nem volt még semmilyen sikerélményem, barátként minddel jól elvoltunk, de mikor odakerült a sor, hogy többet akartam, elhajtottak maguktól.
2016. okt. 30. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez gondolom elég rosszul érint.

Lehet oka az egésznek.

2016. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami nagyon elszomorít. Magadnak hazudhatod, minden rendben, de olyanokat is írsz amiket magasról le kéne szrni. Kit érdekel milyen átlagod van? Kinek akarod beadni, te örülsz, hogy 4-es feletti? De komolyan. XD

Írj rám és segítek felülírni e automatikus védekezést tudatalattidban.

2016. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Írj rám és segítek felülírni e automatikus védekezést tudatalattidban"


Mire akarod még rávenni?

2016. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!