Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnek valtoztatni...

Nagyon szeretnek valtoztatni de hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon boldogtalan vagyok,napokban derult ki,hogy a szerelmem elvett egy mas lanyt! Tudom,hogy valahogyan elkell tereljem a gondolataimat,mindent csinalok amit tudok,takaritok fozok egy nyelvkurzusra is jarok de igy is nagyon sokat gondolkodom. Egyszeruen nem lehet le irni ezt a fajdalmat amit erzek. Mar a barataimnak se merek semmit mondani,nem akarom allandoan az en gondjaimmal untatni oket! Arra gondoltam,hogy munkat keresek de nincs semmi vegzettsegem. Szuleim miatt csak 9 osztalyt tudtam elvegezni. Allitolag gyonyoru lany vagyok(en nem igy gondolom),egeszseges fiatal,nem is annyira rossz ember de megse erzem azt,hogy valamikor boldog lehetek! Mar 1 eve szakitottunk a baratommal de keptelen vagyok massal lenni! Talan majd idovel. Van mas is az en helyzetemben? Vagy ha van valaki aki ezt elolvasta tudna adni valami tippet ami megkonyithetne a dolgokat? Nem sirankozni akartam de mar nem birom ezt a maganyt! Muszaj volt valahova leirjam. 20/l

2016. okt. 5. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ördögi kör.A munka elég fontos az életben az sem baj ha tanulsz,hogy majd jobb munkád legyen . De szerintem a legnagyobb baj ,hogy nincs sikerélményed és ez mellett nem tudod magadat lekötni sem.Érdemes lenne elkezdened sportolni valamit és keresni valami munkát.Ezt csak egy másik kapcsolat tudja a legjobban elfelejtetni.De azt tanuld meg ,hogy ne hibáztass senkit azért amit elértél vagy sem. Mindig a megoldáson gondolkozz és azon mit tanulhatsz ebből az egészből és úgy általában mindenből
2016. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Igen a sport az nagyon jo otlelt mar en is gondoltam ra,csak olyan nehez elkezdeni. Mindig is utaltam sportolni!
2016. okt. 5. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje ,hogy megszeresd :) sportolni szinte kötelező mert a szervezetnek szüksége van rá pluszbutána sokkal jobb lesz a közérzeted is :)
2016. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben nem lehet válaszolva segíteni.

Hozzáállásoddal, elemzési tudásoddal és még nem 1 dologgal nagy gondok vannak.

Kérlek írj rám és segítek.

2016. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elemzesi tudasommal?
2016. okt. 5. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy boldog és jól érzi magát szerintem. És neked is lesz majd biztos valakid.
2016. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bar csak ez igy menne :)
2016. okt. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!