Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki ezen az oldalon feltesz egy kérdést, amiben mások véleményére kíváncsi valamivel kapcsolatban, akkor a válaszadókat rendre leértékelik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Véleménykérdésnél erre lehet számítani. Vannak egy páran akik azzal élik ki magukat ilyenkor, hogy nem hasznosság szerint értékelik a válaszokat, hanem aszerint hogy az egyezik-e a saját véleményével...
2016. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is megy a lepontozás, ha valami joggal kapcsolatos kérdéshez bemásolom a vonatkozó jogszabályt. Nem hasznos. Ki érti ezt?
2016. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát ezaz! Egyszerűen csinálni kéne egy olyat, hogy mondjuk mikor valaki feltesz egy kérdést, be lehessen állítani valahogy, hogy itt a válaszokat nem lehet értékelni.
2016. okt. 30. 20:46
 4/19 A kérdező kommentje:
De egyébként van, hogy a kérdező is lepontozza azt a választ, ami nem tetszik neki, pedőg ő kérte mások véleményét.
2016. okt. 30. 20:47
 5/19 A kérdező kommentje:
*pedig
2016. okt. 30. 20:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan nem a válasz hasznosságát pontozzák, hanem azt nézik mennyire szimpatikus nekik az adott válasz.


Én amúgy nem csodálkozom a lepontozáson. Nem egyszer olyan válaszaimat is lepontozták, amiket kézzel fogható tényekkel, tesztekkel (pl számtech) támasztottam alá. A politika és család kategóriában meg zsigerből megy a gyűlölködés...


A kérdezőknek meg van egy olyan halmaza, akik igazából nem válaszokat várnak, hanem egy jó vállveregetést és dicséretet hogy mennyire igazuk van, még akkor is ha nincs.

2016. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam én is!!

Egyébként ha én felteszek egy véleményes kérdést, én mindenkinek adok egy zöld kezet, mert mindenkinek tisztelem, elfogadom a véleményét, még akkor is, ha esetleg nem értek vele egyet, vagy csak szimplán hülyeség.


Egyébként most is adok mindenkinek egy zöld pacsit.

Itt jelenleg amúgy is mindenki ugyanazon a véleményen van.

2016. okt. 30. 21:46
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írtak előttem. Ha még kicsit esik az értékelésem, egyszerűen itt hagyom az oldalt. Felesleges normális és összeszedett válaszokat írni, ha egy poénos semmitmondó beszolást jobbra értékelnek.
2016. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pontozás a lényeg, hanem a válaszok milyensége, mennyire hasznos, egy adott kérdésre.

Aki egy kicsit objektív, és eszenel van, az ki tudja szűrni a hasznos válaszokat.

Én azért jövök ide, hogy segítsek 1-1 válasszal, kit érdekelnek a százalékok :D

2016. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 teljesen igazad van....
2016. okt. 30. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!