Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok roma,...

Djciop kérdése:

Miért hiszi azt sok roma, hogy ők rokonok az olaszokkal vagy a brazilokkal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezt "szalonképesebbnek" tartják.
2016. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Hmm sose hallottam ilyet tőlük. De amúgy ebből is látszik mennyire nincsenek tisztában a cigányság eredeteivel. Párom beás és utána olvastunk mi legalább.

Persze nem kell elítélni sem engem sem párom. Nem véletlen jöttem össze vele, különb mint bármelyik eddigi srác. (5éves kapcsolatunk jelenleg)


23-N

2016. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#3

Itt van baj, nem kevés. Ha te emberként hivatkozol magadra, így magyar szóval, akkor a többi nációt nem tekinted ettől függetlenül embernek? Nehogymár az is baj legyen, hogy egy cigány embernek hívja magát a saját anyanyelvén. :D


Én még sose találkoztam olyan cigánnyal, aki rokonította volna magát akár az olaszokkal, akár a brazilokkal. Amelyik ilyen, az valószínűleg buta és műveletlen. Kábé ennyi oka lehet. Nem kell ezt túlvariálni.

2016. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 (#4?) nehéz így vitatkozni ha kimoderálják a mondanivalómat, még azt sem mondhatom hogy olvass vissza, szövegértési gondjaid vannak. A "magyar" szó nem jelenti azt hogy "ember" és aki nem magyar azt nem tekintjük nem-emberinek. Ellentétben a "romák"-kal. De mindegy is, én nem foglak meggyőzni róla hogy milyen népség ez, majd rájössz magad...
2016. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerem őket, senkinek nem kell bemutatnia egy cigányt se nekem. Olyanok, amilyenek.
2016. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerem őket, köztük kell élnem, egyetlen tisztességest sem ismerek.
2016. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!