Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szekszárdon mindig meg állítan...

Szekszárdon mindig meg állítanak és pénzt kérnek, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok Szekszárdon, mindig mikor megyek az utcán 1-2 cigány meg állít és pénzt kér "buszjegyre",de úgy hogy kér 100-200ft és mikor meg látja hogy van nálam pl egy 1000 akkor gyorsan ki kapja az 1000 és aszt mondja hogy pont ennyi kell hogy a buszra mert Budapestre megy és hogy nyugodjak meg holnap vissza adja és mire bármit mondhatnék mondja hogy köszi tesó és már megy is.Múltkor el vettek tőlem és a barátomtól 2000 ft. Egyszer próbáltam mondani hogy nincs nálam pénz erre aszt mondja hogy "nem érdekel hogy menyi pénz van nálatok csak adjatok 400 ft de gyorsan"aztán el kezdi mondani hogy ő boxol meg ilyenek.Félek hogy ha aszt mondom hogy nincs nálam akkor mondják hogy mutassam a zsebeimet meg ilyenek és hogy meg vernek ha nem adok. Mit csináljak?

2016. szept. 9. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, ha nem kotródik kihivod a rendőrséget. Ez már majdhogynem zaklatás és bántalmazni is akar.
2016. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, a rendőrség jó ötlet, sőt, akár feljelentést is lehet tenni, ha ez már többször előfordul, és az illető mindig ott van
2016. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami külföldi nyelven elkezdeni beszélni, hidd el, békén fognak hagyni.
2016. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen ku*rvára nincs, legalábbis nem akarom elhinni. Vicc ez a világ. Be kell ezt jelenteni a rendőrségen. Amúgy én is küzdő sportozok verseny szinten szóval nekem mondhatná. Viszont ez többszörös törvénysértés. Zaklat, fenyeget és kirabol.

Én azt ajánlom neked hogy egy paprikasprayt szerezz be. Nekem van küzdelmi tapasztalatom már csak a versenyek miatt, de én is venni fogok egyet. Abból baj nem lehet. És sokkal olcsóbb mint amit lenyúlnak tőled.

Közlöd hogy nem adsz, aztán ha elkezd fenyegetni rögtön nyomod az arcába és a haverjainak is. Aztán spuri és bejelenteni a rendőrségen.

Nagyon más nem jut eszembe amit ilyenkor lehet tenni.

2016. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig ugyan az, kb 2 hét alatt 3 szor fordult elő de egy nő az utcán mondta hogy ez gyakori ott.Csak szar hogy fosok ki menni az utcára ha van nálam pénz :(
2016. szept. 9. 16:21
 6/8 anonim válasza:
Melyik utcában van ez? Melyik környéken?
2016. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hívd ki a rendőrséget ez már tényleg zaklatás...

2000FT?! Meg hogy BOXOL ÉS MEGVERNEK? Ha megpróbálják akkor 75% esélyel megbüntetik

2016. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia 3 éve szekszárdra járok suliba. Pályán többszor fordult elő velem is ilyen ha netán egyedül voltam. Én levegőnek néztem őt(őket) és mentem tovább. Egyszer csapatban voltunk kint lányok(4-5en) és az egyik barátnőmbe csunyán belekötöttek de abból se lett semmi egyik haverunk bevedte es kesz. Ne vedd őket komolyan.
2016. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!