Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm speedet...

Legjobb barátnőm speedet használt?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem...kicsi korunk óta barátnők vagyunk.

kb fél éve volt egy nagyon durva kapcsolata aminek vége lett és azóta rosszul van.Bár időszakosan..mikor hogy.

Elkezdett cigizni ( előtte nem cigizett )

Füvezett egyszer

és most speedet is kipróbálta.

Most én reagálom túl vagy ez már tényleg nagy baj?

Annyira rosszul érzem magam. Ő sosem volt ez a fajta lány.

Teljesen megváltozott és kicsit mintha még büszke is lenne erre.

Nem igazán hallgat rám, csak elmondja a problémáját és én is elmondom amit gondolok de aztán az már nem igazán érdekli

Szerintetek? Ez mennyire normális?


2016. okt. 31. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nála semennyire.
2016. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel próbléma legalábbis neked nem sok lehet, de neki még lazán leállhat bármikor a szíve a sok cucctól, és leginkább a speedre gondolok. Mivel elég komoly tapasztalatom van sajnos a drogokról kb 8év...azért szerintem senki nem fogja azt mondani nekem, hogy a speed tényleg csak party drognak "jó", mivel úgy szétpörget mint p**ca ha nem valami mezei braziltól van :D.


Tehát tönkre teszi totál a szervezetét főleg, ha mindennap szedi (amit kizártnak tartok) akkor 2 év alatt legjobb esetben, de inkább 1 év alatt vehetsz is neki koszorút. Ha tényleg csak így alkalom attán szeret pörögni a cuccon (mást akartam írni :D:D, de mindegy), és ha közben nem tudja letenni akkor 3-4 éven belül sacc/kb megdöglik szívrohamba vagy valami szervi elégtelenségben, vagy valami vese probléma lesz:) Lényegében erről szól ez a dolog.


De lehet, hogy csak egy tini pi**ól beszélünk aki ,ha meglát egy komolyabb drogot inkább elszalad...akkor viszont még van esélye :D


24f

2016. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szóval ezt mond el neki :) *
2016. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez volt az első alkalom hogy Speedezett.

Füvezni is csak egyszer füvezett, de úgy mesélt róla hogy "Tudod milyen jó volt hogy addig sem gondolkodtam? Annyira jó volt csak jól érezni magam "

Ezt mondta.

2016. okt. 31. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha többször is használni fogja akkor lesz gond.

A változással nincs semmi baj, ő így dolgozza fel a történteket, de ha nagyon rossz útra terelődne akkor szépen tereld vissza a helyére.

2016. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a fű éppen erre "való" :) önmagában semmi ártalmas nincs benne, de szerintem egyik nagyobb drogos sem tudja azt leírni ,hogy ő bizony nem a fűvel kezdte.


Miért? A legtöbb kezdő füvest az külömbözteti meg attól aki valami más okból használja itt egyébként leginkább a fiatal csajokra/fiúkra gondolok ,hogy történt velük valami baj egyébként 80% ban szerelmi dolog:D, és akkor MIVEl az önbecsülése sérült kompenzálnia "kell", és azt nyomja a média kb hogy az a menő aki drogozik akkor nem a piához nyúlt először hanem valami szar fűhöz (mert mo.n kicsit elvannak tévedve, ha a fűröl van szó), és hát nem az lesz szegény kislánnyal ,hogy JAJJ nekem ez bőven elég egy időután mivel sajnos magyarország még mindig nem Jamaica ahol olyan erős füvek vannak, hogy nem is kell több..


Hanem más fog kelleni neki egyébként ez lesz a sorrend.


fű,speed,műszar*,spuri,extasy-k,és ha elég közel van a tűzhöz bár nem hiszem akkor kokó,szurik ilyesmi, ha folytatja ezt az utat akkor valameddig elfog jutni, viszont ha szarúl csinálja akkor már a 2 dik epizódnál vége is lehet a műfajnak. Nagyon sajnálom szegény lányt amúgy..legyél kicsit jobban mellette támogasd érzelmileg,segíts neki, mert amúgy nagyobb szarban van mint gondolja viszont még kiszálhat.


Na ezért veszélyes a fű annak ellenére, hogy alapjában véve rohadtúl nem az :D

2016. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy használat nem katasztrófa, ettől még nem fogja szúrni magát.

Viszont könnyű megindulni a lejtőn... Gyorsra eléggé lehet kattogni, hamar kialakul a tolerancia.

Kérdés milyen társaságba keveredett a hölgy?!

Idegpalyakat rongalja, szóval ne lepődj meg, ha egyre idegesebb természetű lesz.. légy vele türelmes. :)

Mit tehetsz?

Nem sokat sajnos.

Ki kéne rángatni abból a társaságbol, más nincs.

2016. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!