Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy használt telefon...

Rendeltem egy használt telefont 65 ezer forintért a Jófogásról és már 4 napja várom de még nem jött meg. A pénzt előre utaltam neki. A telefonja állandóan ki van kapcsolva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csalás áldozata lettél...

Feljelentést tehetsz a rendőrségen, gondolom a beszélgetési előzmények megvannak még neked. Az egyik ismerősöm így járt, feljelentést tett, meg is lett az emberünk....

2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
4 nap nem nagy idő. Várj még
2016. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem javaslom, h várjon, 4 nap alatt a posta simán odaér... ajánlottan küldte el, vagy sima levélként? csomagként esetleg?

Az ajánlott levél+ csomag lenyomozható a postán.

Az meg főleg gyanús, h amíg a lóvé meg nem érk a számlájára, addig elérhető volt, utána meg semmi...

NINCS MIRE VÁRNI.

2016. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megakartam kérdezni telefonon hogy hogyan adta fel a csomagot de nem vette fel utána pár percel később pedig már ki volt kapcsolva a telefonja.Már 2 napja próbálom elérni de semmi.Írtam neki egy üzenetet hogy ha holnap reggel 10 óráig nem hív vissza akkor feljelentést teszek a rendőrségen.De egyébként megvan a neve és a bankszámla száma is.
2016. júl. 22. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
XD átqůrtåk, ez egy 65 ezer forintos lecke volt. Tegyél feljelentést, ha megfogják és sok feljelentés van ellene lehet leültetik.
2016. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a csaló neve Séra Patrik és megvan a bankszámla száma is.
2016. júl. 22. 21:40
 7/11 anonim válasza:
egyértelmű feljelentés...nem véletlen van kikapcsolva a telefonja!
2016. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel felhívtam és felvette és azt mondta hogy valamit elrontott a csomag feladásával.
2016. júl. 23. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
De ez a sok hülye válaszoló már adta az ívet, hogy jelentsd fel. Ennyire ostobák válaszolnak itt.
2016. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! megjött azóta a telefonod?
2019. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!