Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiábavaló kínlódás az élet,...

Hiábavaló kínlódás az élet, vagy van valami értelme?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Fejlődés.

Írj rám s segítek.

2016. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs.
2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet a tied az, másé meg nem az.


az az értelme, amit adsz neki.

2016. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mind meghalunk egyszer, sőt szerintem az emberiség sem fog létezni örökké. Ha így nézzük akkor nincs értelme.

De miért kéne, hogy értelme legyen? Én úgy gondolkodom, hogyha már egyszer meghalok, és ki tudja, hogy ez mikor fog bekövetkezni, akkor a lehető legtöbb időt töltsek olyan dolgokkal, amiket szeretek. Ez örömet okoz, jól esik. Ennyi. Miért kéne ennél több?

2016. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ezért jobb az oktalan állatnak, mert azt se tudja hogy él ,és azt se tudja hogy majd meg fog halni csak a pillanatnak él. Legyél te is ilyen.
2016. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs eredendő értelme, ami mindenkire vonatkozik. A te életednek lehet értelme, ami csak rád igaz, és te magad kreáltad/választottad.
2016. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!