Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintrtek mit csináljak?...

Szerintrtek mit csináljak? Bevállaljam a bulit?

Figyelt kérdés

3 hét mulva lesz az egyik barátnőm szülinapi bulija. A buli vidéken lesz ( szóval úgy mennék, hogy este oda, reggel meg hazahoznak kocsival). Nagyon jó barátnőm ő és már 2 éve külföldön tanul, szóval alig találkozunk.. Nagyon szeretnék elmenni a bulira. Maximum nem iszom csak 1 pohár valamit...

Viszont a buli utáni héten, kb 2 nappal utána lesz egy fontos zh-m, amivel ha jól sikerül, akkor csak fele annyi tételt kellene húznom a vizsgán.. Szóval elég nagy könnyítést lehet vele nyerni...


2016. nov. 2. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Én mennék és tartanám magam a minimum alkoholhoz, így másnap már mehetne a tanulás.
2016. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem azon az 1napon lenne a hangsúly, mert ha tanultál rá egészen eddig, akkor úgy is menne, ha pedig nem, akkor csak még stresszesebb helyzetbe hozna téged.
2016. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a buli csak egyszer lesz megtartva, viszont zh-t írni jövőre is tudsz.
2016. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
gondolom nem pont a buli éjszakáján akarod megtanulni az összeset. Az előtt lévő két napban már csak ismételi szabad, tanulni nem... magadat okold, hogy nem készülsz a z.h.-ra ne a barátnőd partyját....
2016. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehàt 3 hét múlva lesz egy zh-d és csak akkor akarsz tanulni?
2016. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor tudni fogod a buli után is. Én két vizsgámra is egy-egy nagyon csúnya buliBÓL mentem, végülis mindkettő sikerült.
2016. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!