Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintrtek letezik hogy egy...

Szerintrtek letezik hogy egy lanynak ennyi fiu baratja legyen, es minddel nagyon bensoseges a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratnomrol van szo, van korubelul 10 fiu az eleteben akikkel nagyon joban van, de olyan szinten hogy tok bensoseges az osszessel a kapcsolata, mindent elmond nekik, mindegyiknek, ugy olelgeti oket, mintha nem is tudom.....szerintetek van ilyen? Nekem ez fura, hogy ennyi bensoseges baratja legyen valakinek...
2014. dec. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?8?
2014. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Létezik, de

- olyan karakter kell hozzá

- kell, hogy időt szánjon a barátaira

- figyelmesnek kell lennie velük szemben

- olyan közegben kell forognia, ahol mindig megismer új embereket

- szerencse is kell hozzá


Nekem is volt, hogy úgy 8 nagyon jó baráti kapcsolatom volt, kb. fele férfi, fele nő. Mostanában kevesebb új ismeretséget kötök, a régi barátaim közül meg többen is külföldre költöztek, és jó, hogy ott a skype, de az már nem az igazi... Legfeljebb ha hazaköltöznek (ha egyáltalán...) akkor felvehetjük ott a fonalat, ahol abbahagytuk. Szóval most úgy 3-4 ilyen barátom van.

2014. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 eves, ezek a fiuk is 17-18 evesek
2014. dec. 11. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyálas,aberrált,beteg,feltűnési viszketegséges.

Én is ismerek ilyen nőt,borzalmasan primitív szegény!

2014. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso ezt kifejted bovebben? Csak erdekel a velemenyed.
2014. dec. 11. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es: 2-es vagyok. Ennyire ne általánosíts! Én pl. mindig jobban megértettem magam fiúkkal / férfiakkal, és velük beszélgetni / őket hallgatni sokkal jobb volt, mint a "plázacicák" "pasizással" és műkörömkészítéssel stb. tarkított vihogásában részt venni:( Így aztán több bensőséges baráti kapcsolatom is kialakult fiúkkal / férfiakkal, akikkel mindenről lehetett beszélni - igaz, nem "ölelgettem" őket:)
2014. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Bocsánat,nem tudok egyszerűen többet írni erről.

Lehet,hogy csak nekem van hányingerem az ilyen típustól.

2014. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!