Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a Taerin...

Szerintetek szép a Taerin koreai női név?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Koreai gyereknek szép, magyarnak nem adnám. Kovács Taerin..
2016. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem szép. Ronda egyenesen. Már teljesen megvan hülyülve a magyarság? Magyar nevet nem lehet adni a gyereknek????

Nem is csoda a hogy a magyarokat nem nézik semmibe sehol, ha még saját magát is utálja.

2016. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam, mert a gyerekemnek ezt a nevet szeretném adni, csak megkérdeztem, hogy szép-e vagy nem, mások szerint.
2016. nov. 2. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdező nem azért kérdezte mert ezt a nevet akarja adni a gyerekének xD


Egyébként nem túl szép név. Ez így hogy Tae Rin nem illik egymáshoz. Esetleg ezek jobbak: Hyorin, Hyerin stb. Vagy Taeyeon.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondott 3 ismert idol nevet, mert szerinte csak az hangzik jól :)

Szerintem a Tae Rin is teljesen rendben van, nekem tetszik.

2016. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a három jutott eszembe ezért mondtam. A Taerin meg szerintem tényleg nem hangzik jól. Komolyan írok egy normális választ, a kérdező véleményt kérdezett én még azt mondtam. Ennyi.
2016. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!