Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltam egy IQ tesztet,...

Csináltam egy IQ tesztet, gondoltam, hogy nem lesz túl magas az eredmény. De ez most akkor átlagos, nem jó vagy jó? 16L

Figyelt kérdés
110 lett.
2016. nov. 3. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, nem rossz.
2016. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Picit átlag fölötti. Teljesen jó. Nekem >155, de az életrevalóságom kb. nulla, s még az agyam is tud tompa lenni. Ha valamiért azt gondolnád, hogy a magasabb IQ annyira csodás.

110-zel már rendben van az ember :)

2016. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A netes IQ tesztek nem sokat érnek. Egyáltalán nem biztos, hogy te tényleg 10%-kal okosabb vagy, mint az átlag. Azt, hogy látod, hogy három ábra után melyik következik, az azt mutatja, hogy gyakorlatban nem lennél olyan rossz. De elméletben egyáltalán nem biztos, hogy jobb lennél.


Ha tényleg kíváncsi vagy, hogy milyen jó a problémamegoldó képességed, akkor nézd meg ezt az oldalt.


[link]


Logikai feladatok. Hasonlóan kell őket megoldani, de rengeteg logikai megoldás van, fejleszti a logikát. Azt nem mutatja, hogy mennyi az IQ-d, miután megcsinálgatod őket, de lehet benne szinteket fejlődni, és saját pályákat is készíthetsz, amiket megoszthatsz másokkal. Volt egy ismerősöm, aki dicsekedett, hogy mennyire magas az IQ-ja, de mit ne mondjak, bele se tudott szagolni az ilyenekbe. Pedig közönséges logikai játék, itt aztán tényleg élesben megy, hogy mekkora az IQ-d. Ráadásul itt még könyvekben tanult háttértudás sem kell. Csak színtiszta logika minden téren.

2016. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is fölregisztráltam, jelenleg egyedüli aktív magyar játékosként. Ha problémád van, írj, bár a többség feladja annyival, hogy "áááá, én hülye vagyok ezekhez". kíváncsi vagyok neked hogy fog menni. Először csak ismerkedj az oldallal. Tudd meg mi hogy van rajta, aztán belevághatsz.
2016. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg 110 lenne az IQ-d, ahelyett, hogy kiirtál volna erről egy külön kérdést, 2 mp alatt rákerestél volna a neten arra, hogy mennyi az átlagos.
2016. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötös! Nálad a pont!

Én már a kérdés elolvasása láttán felröhögtem!

2016. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha már ott vagy, keresgélés közben arra is rátalálhattál volna, hogy nem csak a netes tesztek úgy amblokk mennyit érnek, mennyire reprezentatívak és hitelesek.

De a helyzet az, hogy te vállveregetést szerettél volna. Hát tessék: okos vagy.

2016. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem.

Írj rám és lemérem neked.

2016. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer én is csináltam egy netes iq-tesztet, 98-at adott eredményül. Aztán megcsináltam pszichológusnál egy rendes tesztet: 131 lett.

Nulla jelentősége van amúgy ennek. 110-zel is lehetsz életképtelen, 131-gyel is küzdhetsz pl beilleszkedési problémákkal. De a 110 valószínűleg fals eredmény.

2016. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!