Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő kell egy átlagos...

Mennyi idő kell egy átlagos testalkatú tinédzsernek (16-18), hogy eléggé jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Gyúrás:fél éve csinálom, viszonylag jó (látható) eredménnyel. Olvasok itt az oldalon olyanokat, hogy már 3-4 hónap után lehet eredmény. Ez csak szerintem hangzik hülyén?

2014. jún. 14. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magadon már pár hét után látni kell az eredményt az elején. Főleg ha előtte semmit nem sportoltál. Én 14 évesen az 50 kg-mal egy nyár alatt 60 lettem, ami kondi de főleg pubertás nekem meglátszott. Még így is szarul néztem ki de volt különbség. Szerintem 18 éves kortól olyan 25 éves korig lehet a leggyorsabban fejlődni egyébként. De nagyon nem mindegy, hogy honnan indulsz. Egy jobb elhízott sosem sportoló emberen látszik meg a leggyorsabban.
2014. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A pár hónap után van eredmény nem egyenlő a jó formával. Csak ott már némileg látszik, de jó formához évek kellenek általában.
2014. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez az, én a jó formára vagyok kíváncsi. Vagyis, hogy mikortól lesz valaki "kigyúrva"?
2014. jún. 14. 22:20
 4/14 anonim ***** válasza:
A kigyúrva az több év.
2014. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-3 évet mondanék arra, mikor a környezeted már határozottan észreveszi hogy edzőterembe jársz, és nem egy mainstream, jó genetikájú de súlyt még nem látott forma vagy.
2014. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy 2-3 év kellene ahhoz, hogy lássák rajtad, hogy nem a fotelben ülsz egész nap szerintem túlzás. 1 évet mondanék arra, ahol már szép eredmény van, és szembetűnő a különbség.

2-3 év alatt már olyan szintre lehet edzeni magad, ami után már csak könyörögsz még 1-2 milliméterért a karodon, lábadon stb. 4-5 év alatt meg el is éri a legtöbb ember a maximumot naturálban, ha komolyan csinálja.

2014. jún. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ne abból indulj ki, hogy perfekt kajálást, étrend kiegészítést, regenerálódást feltételezel. Akkor valóban igaz amit leírtál, de ha a realitások talaján maradunk, egy mai átlagos tininek aki szemét kaján él, bulizik, aránylag keveset pihen, ez több idő.
2014. jún. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1 év alatt látszik jól, de én nem nevezném kigyúrtnak azt aki 1 éve edz. Így érthető? Vagy mutass már nekem olyan naturált aki 1 éve edz és akár engem is megközelít, pedig én sem vagyok nagy. Erről ennyit!

Dehogy bizonyítsam a dolgokat, én most így nézek ki 43 évesen és én sem nevezem magam kigyúrtnak:

[link]


44-es szálkás karom van és ez sem kigyúrtság. Ezt mikor éri el szerinted 1 év alatt egy naturál?

2014. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pedig abból indulok ki, hogy mindenre figyel, mert ha azt eszi amit ma a fiatalok, akkor 10 év alatt se lesz jó formában, csinálhat akármit.


Ha elolvassátok figyelmesen amit írtam, rájöttök, hogy nem azt írtam, hogy 1 év alatt kigyúrja magát. Csak szembetűnő lesz a különbség. 2-3 évet írtam arra, amikor már nehéz tovább fejlődni, és 4-5 évet arra, ahol naturálban vége.


Sandorzsolt, 44-es karral szerintem eléggé ki vagy pattintva, főleg naturálban, ráadásul már nem vagy fiatal sem. Nagyobb már nem nagyon leszel (karban legalábbis), de ezt te is tudod, értesz a testépítéshez a válaszaid alapján. Gratulálok egyébként ehhez a formához!

2014. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, 4-5 év és annyi naturalban, ha nagyobb leszek, akkor az cuccal lesz. Köszi.:-)
2014. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!