Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van régi amatőr videófel...

Kinek van régi amatőr videófelvétele a kétvölgyi Doncsecz Károly fazekasmesterről?

Figyelt kérdés

Doncsecz Károly néhai fazekasmesterről keresek fennmaradt amatőr videófelvételeket. Doncsecz Károly 2002-ben bekövetkezett haláláig a vas megyei Kétvölgyön élt és gyakran látogatták műhelyét, sokszor nagy csoportokban (kirándulók, iskolások, küldöttségek). Ilyenkor gyakran készítettek róla nemcsak fotókat, de amatőr videófelvételeket is.

A nagy fazekasmester életéről gyűjtök dokumentumokat. Aki emlékszik rá és van a birtokában videófelvétel, s ha hajlandó megosztani, kérem jelezze itt, vagy privát üzenetben, s úgy a többi részletet megbeszéljük!

Köszönöm!



2016. nov. 5. 17:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem
2017. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Figyelem! Csalókkal nem beszélek. Aki tud amatőr videófelvételről az privát üzenetben mondja is el, hogy pontosan mi van rajta, mert csak attól lesz autentikus.
2017. aug. 21. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz facebookon is, sokkal többen használják és sokan meg is osztják, ha kéred. Ott hamarabb sikerrel jársz.

Ne csak az ismerősök közt, hanem nagy csoportokba is írd ki ezt. Pl Pesten Hallottam- itt majdnem 400.000 ember van! Ott biztosan tud valaki segíteni!

2018. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Nekem csak Száncsez Károly fazekasmesterről van.
2018. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Minden héten kiemeled? Senki sem ismerte azt az ürgét, lépj tovább, már 2018-van.
2018. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyakorik2002 válasza:
Nekem sajnos nincs róla felvételem, pedig a dédapám volt.
2022. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Azt nem hiszem, hogy a dédunokája vagy.
2022. nov. 5. 05:44
 8/11 Gyakorik2002 válasza:
Miért nem hiszed el?
2022. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha elárulsz ezt alátámasztó részleteket. Nem lehet ezt megoldani google kereséssel.
2022. nov. 13. 08:51
 10/11 Gyakorik2002 válasza:

A Wikidédia csak azt írja, hogy született egy Károly nevű fia, de 3 fia született.

Ottó és Vendel.

Doncsecz Vendel is Apátistvánfalván van eltemetve. A kérdésedben szereplő Doncsecz Károly sírja mellett van közvetlenül.

Vendelt és Károlyt se ismerhettem, mert 2002-ben születtem.

2022. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!