Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Aki szokott fotózni, mutatna...

Aki szokott fotózni, mutatna olyan képeket, amiket ő készített régebben, meg egy olyat, amit nem rég?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 15:34
 1/3 anonim válasza:

[link]


Itt megnézheted, hogy mik azok amiket régebben és amiket most csinálok.

Szeretnél fotózással foglalkozni, vagy miért a kérdés?

2013. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottad velem a képeidet, igazán tetszenek!

Szeretnék komolyabban foglalkozni a fotózással. Sajnos eddig más elfoglaltság, és technikai felszereltség miatt nem tudtam a fotózásnak elegendő időt szánni. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy intenzív fotózás mellett milyen szintű éves fejlődés érhető el.

2013. nov. 10. 14:58
 3/3 anonim válasza:
Nekem sem ez a hivatásom, de nagyon igyekszek , suli és munka mellet. A lenyeg a gyakorlat intenzitása. 1. szempont természetesen az érzék, hogy meglátod e azokat a dolgokat amit más "nem". Erre legjobban az absztraktal lehet kísérletezni, gyakorolni. személy szerint én nem annyira vogyok oda ezért, sokkal jobban szeretnék portrézni, izgalmas témákai megörökíteni, de ott a kutya elásva, hogy a gyerek se megy egyből iskolába , ha nem fektetünk hangsúlyt az alapokra akkor nem tanúlhatjuk meg a "nagy " dolgokat sem. Az alapok nélkül nem lehet építeni a "házikót" , mert összeomlik .
2013. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!