Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így érhetem el az álmomat?

Így érhetem el az álmomat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és az az álmom, hogy körbeutazom a világot és videó formájában megörökítem, majd feltöltöm youtubera megmutatván az embereknek milyen is máshol az élet. Elektronikai műszerésznek tanulok, és remélem ezzel a szakmával majd kereshetek némi pénzt, de nem Magyarországon szeretnék dolgozni. Az angol nyelvet szeretem, tanulom. Tehát igazából a kérdés része a dolognak... Kell egy bizonyos összeg ahhoz, hogy elinduljak életem kalandján, és szerintetek ezt a szakmám kitanulásával elérhetem? U.I.: Nem szeretek tanulni, kalandvágyóbb vagyok annál, hogy otthon a könyvet bújjam.

2016. nov. 5. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

én is meg akarom valósítani az álmom.(14/l)

Szerintem kell egy tőke, hisz ha utazol, akkor kb. nem nagyon tudsz dolgozni.

Amúgy nem kötözködni akarok, de ha így folytatódik ez az egész helyzet(gondolok itt terrortámadásokra, bevándorlásra stb...) akkor nem hiszem hogy utazási lehetőség lesz.

De remélem megvalósítod életed célját:)

2016. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha YouTube ra akarid feltenni akkor ajánlom próbálj meg szerezni egy réyzt követőket másrészt egy jó kamerát! Kicsit tanulj videóvágást is mert az is jól jön majd! A tanulást meg én se nagyon szeretem de ha már megvan az álmod akkor ne azzal rontsd el az esélyeket hogy elrontod a dolgozatot!


Először is szünetekben (nyári főleg) gyakorolj hogy hogyan szólalnál meg éy ha mennétek külföldre akkor ott vedd fel a dolgikat videóra!

UI.: én csak 13 vagyok úgyhogy nem nagyon tudom mennyi ménzt szerezhetsz a szakmáddal és engem úgy is az agy és a gondolkodás (pl álmok) foglalkoztat

2016. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na engem pont ugyanez foglalkoztat, csak én fotózást tanulok :) Én is iszonyatosan szeretném körbeutazni a világot. Remélem sikerül neked a dolog. Ha kell utazótárs, szólj ;) :D
2016. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legnagyobb gyermekem elérte a hasonló álmát,de a makacs tanulás mellett 13 éves kora óta nyaranta dolgozott.(Később,a főiskola mellett is.)

Szorgalmának köszönhetően jobbnál jobb állásokat talált,mert folyton keresett,s számára a kemény munka megszokott lett.(Nem ritkán 3 angol munkáját végezte el manageri munkakörben.)

2016. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amire te odajutsz, hogy megvalósítsd, addigra már 1000en megtették ezt már előtted.


csak hogy egy példát említsek afk légió csatorna yt-on ugyanezt csinálja.


"Elektronikai műszerésznek tanulok, és remélem ezzel a szakmával majd kereshetek némi pénzt"


Némi pénzt igen.. cserébe lesz hozzá évente 20-25 nap szabadnapod! a többi napból napi 9 órát bent kell öltened a munkahelyeden!

2016. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A videózáshoz már értek egy keveset. :) Van yt csatornám és ezt most nem dicsekvésnek mondom, de nem olyan lerágott csont videókat töltök fel mint a Challange és hasonló videók. (Az új kamerára is pénz kell.) Az, hogy Szirmai Gergely már megtette helyettem, az nem nagyon izgat. Az én életcélomat nem másokhoz mérem. Egyébként nem tervezem, hogy állandóan azon a munkahelyemen fogok dolgozni. Ezt csak amolyan alaptőke szerzésnek gondoltam, ugyanis tisztában vagyok vele, hogy külföldön a majdani szakmámban dolgozók, még többet keresnek. Szeretem a változatosságot, szívesen dolgozok én más helyeken is, de ha külföldön szívesen fogadják a magyar szakembereket, az nekem csak jobb. :)
2016. nov. 6. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!