Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el a régi...

Hogyan engedjem el a régi emlékeket? Hogy érjem el, hogy ne agyaljak folyton a gondjaimon megállás nélkül? 18 l

Figyelt kérdés

Hogy engedjem el a régi fájó emlékeket, csalódásokat, vissza utasításokat?

Folyton a gondjaimon agyalok egész nap, még éjjel is. Sosem tudom kiverni őket a fejemből, annyira nyugtalanítanak.

Ha megyek valahova akkor sem tudom jól érezni magam mert nem a pillanatnak élek.

Nagyon sok minden miatt van bűntudatom, legtöbbről nem is tehetek de még is van miatta.

Mindent elfelejtsek, nem tudok koncentrálni.

Mi lehet velem a gond?

Kérlek segítsetek.

Valakivel volt már így?

Mi a megoldás?



2016. nov. 5. 23:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Megkell próbálnod nem törődni velük, egyszerűen mondva: szard le! Ne foglalkozz azzal hogy mi volt a múltba, koncentrálj a jövőre és a jelenre. Nem egyszerű de meglehet csinálni, ugyanebben a cipőben járta énis, csak én a multba éltem és próbáltam mindig a multhoz hasonlo helyzeteket előidézni. nem éltem a jelen lehetőségeivel. mostmár minden oké, a mult az mult gondolj erre, nem lehet se megváltoztatni se ujra élni, ez van sajnos :/
2016. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is így voltam. Folyton ezt csináltam.

A tanácsom: a rossz dolgokat ne idézd fel újra meg újra, hogy ismét átéld. Próbálj meg tanulságokat levonni belőlük, hogy legközelebb hasonló helyzetben mit kell másként csinálnod, és ezután ne vedd elő újra.

Ezzel magadat is fejleszteni fogod, és a jelent is könnyebben veszed majd. A kísértés nagy, hogy agyalj rajta, de ha meg van az, amit tanultál belőle, akkor tudatosan állj ellen ennek a kísértésnek. Idővel gyorsabban megy majd. Hidd el!

2016. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy pozitív! Ne arra koncentrálj hogy mik a rossz dolgok, mert ezzel mások napját is elmondhatod anélkül hogy bárki tudna róla, mivel ezt sugározod. Sugározd azt hogy te most nagyon boldog vagy és hogy minden jó, a körülötted lévők is észre fogják venni hogy egy boldog ember van itt! Legyél pozitív, jobb lesz minden, és nem fogsz a rossz dolgokon agyalni! ;)
2016. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!